Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kosmetyczka


«   | 1 | 2 |  

powrót

cellulit

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

cellulit zmora wszystkich kobiet ja ćwicze stosuje diete 1000 calorii i stosuje koncentrat wyszczuplający na noc mary cohr...efekty są ale ale mnóstwo wyrzeczeń mnie to kosztuje co wy robicie by pozbyć się celulitusu i co stosujecie by wasze ciało było piękne???????

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


Dwie sprawdzone rzeczy: dieta z mniejszą ilością tłuszczu i domowy peeling z kawy (ma działanie antycellulitisowe) i oleju rzepakowego (dzięki witaminie E dobrze odżywia skórę).

wietrzna




Dołączyła: 30.08.2012
Posty: 4


politia napisał/a:

Dwie sprawdzone rzeczy: dieta z mniejszą ilością tłuszczu i domowy peeling z kawy (ma działanie antycellulitisowe) i oleju rzepakowego (dzięki witaminie E dobrze odżywia skórę).

 Miałam duże problemy z cellulitem i wiotkością brzucha po ciąży. Bardzo chciałam odzyskać dawne ciało, więc zdecydowałam się na dość ostre posunięcie: karboksyterapię, czyli terapię dwutlenkiem węgla w profesjonalnej klinice Medycyna Młodości. Wrażenia? Zabiegi są trochę bolesne, ale da się wytrzymać. Na początku z niedowierzaniem podeszłam do tematu, ale po skończonej serii sześciu zabiegów jest już widoczny efekt.

 


Mia




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 02.12.2013
Posty: 2


Moim zdaniem warto też odpowiednio odżywić skórę "od środka". Ostatnio odkryłam  takie tabletki Inneov, które w tym pomagają. 

Ostrzeżenie od Rokl: Marketing szeptany


wirka




Dołączyła: 12.02.2014
Posty: 4


a czy warto kupić masującą rękawicę > daje to coś ?

podjadka




Dołączył: 17.02.2014
Posty: 4


tak, krążenie się polepsza :) ma to spore znaczenie

sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42


Na cellulit najlepsze są: masaże, gruboziarnisty peeling, ćwiczenia i odpowiednia dieta.
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)

Nikki




Dołączyła: 03.05.2014
Posty: 13

Przepisy: 250


Ja czytałam, że na cellulit bardzo pomagają masaże bańkami chińskimi.

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Podobno bańki chińskie dają radę :) Połączone z dietą i ruchem powodują, że celluit jest mało widoczny

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Wydaje mi się, ze cellulit można usunąć jedynie poprzez zrzucenie trochę kilogramów :)
hardcorowo

«   | 1 | 2 |