Dzisiaj jest: Niedziela, 28.05.2023 Imieniny: Augustyna i JaromiraIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

Zdrowy nawyk picia wody

brette
Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Kiedys nie mogłam się przekonać do wody, ale jest to w sumie kwestia przyzwyczajenia. Na początku może byc trudno ponieważ taka ilośc wody może się nam wydać niemożliwa do picia jednak tak jak pisałam to jedynie przyzwyczajenie. Potem nie będziecie sobie wyobrażali dnia bez szklanki wody.

 Warto jest wybierać albo wodę mineralną butelkową albo zastanowić się nad zamontowaniem sobie w domu specjalnego filtra. Dzieki temu woda będzie przyjemniejsza.


karolcia1
Dołączyła: 08.05.2017
Posty: 6

W stu procentach się zgadzam - wodę należy pić. To bardzo zdrowy nawyk. Podobno nawet typ wody, którą pijemy ma duże znaczenie na wpływ na pracę naszego organizmu. Sporo czytałam na temat wody wodorowej. Jest to woda nasycona wodorem molekularnym. Za jej sprawą metabolizm jest regulowany a organizm oczyszcza się i regeneruje. Wspomaga ona też odporność oraz odchudzanie.

Mineral-Guard
Dołączył: 11.02.2018
Posty: 12


Zdecydowanie tak i polecam wyrobić sobie taki nawyk picia wody mineralnej w określonej ilości dziennie, zapewniam ze dzięki temu będziemy się znacznie lepiej czuć.

Figon554
Dołączyła: 28.12.2020
Posty: 22


Ja piję zdecydowanie za mało wody. Z 500 ml to max 

Aneta12
Dołączyła: 16.03.2022
Posty: 3


Też miałam ogromny problem z piciem wody, ale stwierdziłam, że muszę to zmienić i na początku bardzo pomogły mi plansze, na których zaznaczałam czy danego dnia wypiłam wymaganą ilość wody.
chlonne24.pl - jesteśmy sklepem z materiałami chłonnymi dla osób starszych i niepełnosprawnych. Nasze główne kategorie to pieluchomajtki, wkładki urologiczne, podkłady higieniczne, majtki chłonne i kosmetyki do ciała.

Kasianka
Ostrzeżenia: 1
Skąd: Gdynia
Dołączyła: 12.08.2022
Posty: 10


Co zrobić jak woda za bardzo mi nie smakuje? Nieważne czy z kranu (można taką pić?), gazowana, niegazowana, smakowa, to jakoś nie mogę się napić, jak nie ma cukru. Tak samo z herbatą - jak jest gorzka, to jeszcze bardziej chce mi się pić.

  | 1 | 2 | 3 |   »