Dzisiaj jest: Niedziela, 31.05.2020 Imieniny: Anieli i PetroneliIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5855

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

jak pozbyć się stresu

andrzej.raczek123
Dołączył: 01.08.2019
Posty: 4


W miarę możliwości trzeba odciąć się od stresowych sytuacji,  jeśli jest to niemożliwe lub nie pomaga warto zgłosić się do specjalisty

jmali29
Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Warto znaleźć sobie jakieś zajęcie, które pomoże Wam się odreagować. Każdy ma swój wlasny sposób na stres. Może być to na pewno

uprawianie sportu

malowanie

ewentualnie gra na instrumentach, sama zaczełam grać niedawno na pianinie. Wiele osób mi to odradzało i mówilo, ze na pewno sobie nie poradzę i że mozna uczyć się do któregoś wieku. Jest to bzdura Wiadomo, ze łatwiej nauczyć się gry jak jest się młodym jednak nie znaczy to,ze potem jest to niemożliwe. Najważniejsze to ćwiczyć ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Jak równeiż skorzystać z pomocy nauczyciela. 


Fatabimpar90
Skąd: Poznań
Dołączyła: 28.08.2019
Posty: 1


Jak byłam na studiach bardzo często towarzyszył mi stres, pierwsze dwa lata były okropne. Sesja to była katorga. Miałam z tym duży problem i koleżanka próbowała temu jakoś zaradzić. Dzięki temu trafiłam na warsztaty jogi w Poznaniu, zaczęłam ćwiczyć i szybko zauważyłam, że działa to na mnie odprężająco. Z o wiele większą świadomością panuję nad swoim oddechem i o wiele lepiej znoszę sytuację stresowe. Ciągle muszę ćwiczyć, ale może to jest klucz do rozwiązania Twojego problemu? Próbowałaś jakichś ćwiczeń? 
Będzie dobrze i tylko lepiej!

macko009
Dołączył: 15.11.2019
Posty: 3


Przede wszystkim sport pomaga w walce ze stresem, odpowiednia dawka snu, racjonalne odżywianie i ewentualnie suplementacja magnezu.
Suplementy diety dla sportowców - https://activus-sport.pl

madam
Dołączył: 06.05.2020
Posty: 6


Yoga, medytacja, znalezienie czasu na własne hobby, podczas, którego odrywamy myśli od codziennych problemów. 
:)

  | 1 | 2 | 3 |   »