Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Wybielanie zębów

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

Był temat o implancie zęba, a ja chciałabym zapytać, czy wybielacie sobie zęby,a jeśli tak, to czy możecie polecić jakieś sprawdzone sposoby na wybielanie? Ja mam na oku nakładki z żelem, bo czytałam, że w takich żelach jest na tyle wysokie stężenie substancji wybielających, że są skuteczne, tylko nie wiem, czy się skusić na Białą Perłę czy iBright? Stosowaliście i możecie mi doradzić? Z góry dzięki! :)

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


Skórka z cytryny, albo sama cytryna, ale sama cytryna osłabia szkliwo

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja wybielałam iBright'em i sprawdził się absolutnie - zęby białe, szkliwo zostało nienaruszone, więc spokojnie możesz stosować

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

A jak długo stosowałaś iBright, tygryska? Bo to też ma na pewno wpływ na skuteczność wybranej metody wybielania zębów.

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Już nie pamiętam, czy 5 czy 6 dni stosowałam iBright, w każdym razie coś koło tego, na pewno mniej niż tydzień. A Ty też szukasz jakiegoś sposobu na wybielanie zębów?

Krasnowłosa




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 26.10.2011
Posty: 22

tygryska napisał/a:

Już nie pamiętam, czy 5 czy 6 dni stosowałam iBright, w każdym razie coś koło tego, na pewno mniej niż tydzień. A Ty też szukasz jakiegoś sposobu na wybielanie zębów?


Szukam, szukam, czytam póki co, dopytuję, bo ja przed takimi decyzjami muszę duży wywiad zebrać, żeby coś postanowić ;)

Meridan




Dołączył: 08.12.2011
Posty: 21

Bez wątpienia dentysta najlepiej doradzi, jaką metodę na wybielanie zębów zastosować, ale z tego, co słyszałem, iBright dobrze wybiela, moja bratowa go przetestowała i na plus go oceniła.

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

Możecie napisać na forum, jaki jest dokładnie skład iBrighta? Wiem na pewno, że jest tam azotan potasu, ważny przy wybielaniu zębów, bo zapobiega nadwrażliwości, ale co jeszcze?

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Tutaj macie krótko opisane składniki iBrighta: ibright.pl/skladniki-wybielajace-zeby. Właśnie ten środek przeciw nadwrażliwości jest w składzie - dzięki Bogu ;).

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120

ja stosowałam paski wybielające, bodajże blend-a-med o ile pamiętam. Ząbki były bielsze, ale pod koniec kuracji bardzo mnie bolały. Niby po paru dniach wszystko wróciło do normy i na opakowaniu ostrzegali, że tak może być, ale nie było to zbyt przyjemne uczucie. No ale zęby wybielone.

«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |