Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Wybielanie zębów

pola346




Dołączyła: 25.09.2017
Posty: 6

Ja robiłam wybielanie w Aldent w Lublinie i mogę polecić tę klinikę. Efekt utrzymuje się długo i jest bardzo wyraźny. Na pewno kiedyś powtórzę ten zabieg.

piotr1256




Dołączył: 12.12.2017
Posty: 1

Wybielanie zębów w domu jest mało skuteczne, ponieważ efekty są krótkotrwałe. Lepiej udać się do dobrego specjalisty, ja mogę polecić klinikę Aldent w Lublinie. Na pewno będziecie zadowolone.

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Sama wypróbowałam chyba wszystkie metody domowego wybielania zębów. Niestety ale paliłam przez dłuższy czas i to odbiło sie na wyglądzie moich ząbków.... Polecam odpuścić sobie te wszystkie sklepowe pasty wybielające i paski poniewaz nie dają dobrego efektu i zastanowić się nad wybielaniem w gabinecie stomatologicznym/

Mozna wybielić w taki sposób:

nakładkowo

lampa beyond

 Sama wybielałąm tym pierwszym sposobem i róznica niesamowita.


Mineral-Guard




Dołączył: 11.02.2018
Posty: 12


Domowe metody będą mało skuteczne, możemy tylko uszkodzić szkliwo zębów, polecam wybrać się do stomatologa na zabieg profesjonalnego wybielania zębów.

WiktoriiiaSw




Skąd: Kraków
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 6


węgiel aktywny jest niezastąpiony! :) Bielesze ząbki po jednym użyciu :) 
Wiikia

emma




Dołączyła: 11.10.2018
Posty: 1


ja stosuje blanx, albo pastę z węglem aktywnym

rabbi




Dołączyła: 20.11.2018
Posty: 3

Ja bym nie poszła na wybielanie.

Olga33




Skąd: Bytom
Dołączyła: 17.12.2018
Posty: 7


Mi żadne pasty nie pomagają. Myślę, że najlepiej iść na wybielanie do specjalisty lub zainwestować w te paski wybielające.

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Próbowałam wybielać węglem aktywnym i ogolnie jest to dobry sposób, jednak jedynie jeśli chcecie wybielić zeby nie wiecej niż jeden odcień. Tak naprawdę skuteczne jest wybielanie jedynie za pomocą sposobów lekarskich

lampą beyond

jak również za pomogą pasków wybielających

Najlepiej wybrać się do lekarza i w gabinecie dopytać się jaki sposób jest najlepszy. Powinni doradzić.  


Alice77




Skąd: Poznań
Dołączyła: 13.11.2020
Posty: 2


Ja na ślub 3 lata temu wybielałam zęby w Poznaniu i choć wciąż nie są tak żółte jak kiedyś, to chciałabym właśnie odświeżyć efekt wybielania. Kto stosował tę pastę blanx i może się wypowiedzieć na jej temat?

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |