Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Zdrowy nawyk picia wody

jacobss




Skąd: Warszawa
Dołączył: 21.05.2013
Posty: 1

Hej :)

Dostałem od administratorki strony na Facebooku "cynk", by napisać tutaj informację o starcie polskiej akcji społecznościowej, która ma na celu wykształcić u Polaków zdrowy nawyk picia wody.

Więcej informacji tutaj http://pijwode.blogspot.com/

Popierasz? Odwiedź facebook.com/pijwode

Zapraszam serdecznie do akcji, już wiele blogów z nami współpracuje, chcemy uświadomić ludziom, że spożywanie słodkich napojów i smakowych "wód" jest niezdrowe dla naszego organizmu i restrykcyjnie zabronione w czasie diety.


sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42

Ja już na szczęście mam ten zdrowy nawyk wyrobiony u siebie, mój problem polega tylko na tym, że jak wychodzę z domu to każda publiczna toaleta jest moja, bo ciągle chce mi się siusiu :P
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)

kika1985




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 28.09.2013
Posty: 35

Mam niskie ciśnienie, i zawsze zabieram ze sobą butelkę wody (niezależnie od tego, na jak długo wychodzę), oraz "coś do jedzenia", w ciągu dnia piję bardzo dużo wody oraz herbaty, kawę ograniczam (moje "organy" się buntują)

sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42


Ja właśnie mam problem z ograniczeniem kawy. Tzn. i tak odniosłam sukces bo teraz piję jedną dziennie, a kiedyś piłam trzy, ale nie potrafię już bardziej zredukować tej liczby :(
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24



Jedna mała czarna nie zaszkodzi. Jedzenie i picie  musi choć trochę sprawiać przyjemność, nie polecam "katowania" się,więc jeśli rekompensujesz kawę zdrowymi pokarmami to no problem ;-)

wietrzna




Dołączyła: 30.08.2012
Posty: 4


Cały czas pracuję nad tym zdrowym nawykiem. Jeszcze w lecie mogę zrozumieć picie dwóch litrów wody dziennie, ale teraz w zimie?

SebastianK




Dołączył: 06.02.2014
Posty: 1


Początkowo to może problem, ale bardzo szybko można sobie wyrobić picia wody. Ja bardzo szybko zacząłem czuć się lepiej, gdy właściwie nawodniłem organizm.
...

wirka




Dołączyła: 12.02.2014
Posty: 4


nie mogę tego sobie wdrożyć ;/

lishaka




Dołączył: 11.03.2014
Posty: 6


ja wypijam dziennie okolo 1,5 litra wody, latem jest to mniej wiecej  litry, ale wtedy woda z cytryna

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26



Ja też lubię niegazowaną wodę z cytryną, ale piję nie wg stawiania sobie dziennej dawki do wypicia, tylko piję tyle ile chce mi się pić, wiadomo zimą mniej, latem więcej. Ponadto w zimie staram się pić ciepłą wodę potrzebną do rozgrzania organizmu, latem w upały zimną dla schłodzenia.

«   | 1 | 2 | 3 |