Witam Was! Poradźcie mi gdzie najlepiej zrobić badania na cukrzycę bo czuję się bardzo źle , jestem osłabiona od jakiegoś czasu nie mam siły i chęci na nic . Muszę skonsultować się z lekarzem i zrobić też podstawowe badania i swoją droga także badania na cukrzycę. Kto robił takie badania?
Forum dyskusyjne
Forum - Ogólnie o zdrowiu
powrót
badania cukrzyca
|
|
|
Ja wszelkie badania jeśli chodzi o poziom cukru, cholesterolu robiłam w Diagnostyce. Mają bardzo dużo punktów, więc pewnie w Twojej okolicy powinien jakiś być. Jeśli okaże się, że masz mocno podwyższony cukier to też oprócz konsultacji z lekarzem oczywiście, możesz udać się do dietetyka, który ułoży Ci odpowiednią dietę. Jednostkami chorobowymi zajmują się w gabinetach Projekt Zdrowie. Tam są świetni, wykwalifikowani specjaliści, bardzo pomocni, troskliwi. Też mają sieć punktów, więc na ich stronie projektzdrowie.info możesz sprawdzić, czy są gdzieś koło Ciebie
Pozdrawiam!















Konkurs. Wygraj zestaw wartościowych olejów!