Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu



powrót

Łuszczyca po covidzie

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

Witam wszystkich. Mam pytanie do osób które przeszły covid. Czy u Was też nasilily się wykwity po chorobie?

zieba




Dołączyła: 27.12.2021
Posty: 11


Tak miałam wysyp po covidzie ale szybko udało mi się z niego wyjść. Mój sposób kilka dni sorion później Ziaja balsam z oliwą z oliwek i żel do mycia jak dla mnie rewelacja .


calour




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 25.03.2022
Posty: 15

Pomógł: 1



Tak miałam wysyp po covidzie ale szybko udało mi się z niego wyjść. Mój sposób kilka dni sorion później Ziaja balsam z oliwą z oliwek i żel do mycia jak dla mnie rewelacja .

Jeśli chodzi o głowę to stosowałam na nia dedykowaną serię Psorisel:


I również bardzo pomogło. Polecam wypróbować. 

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1


Łooo, szczerze mówiąc nie wiedziałam, że można mieć łuszczyce pocovidową. Ja to po covidzie miałam bardzo osłabione włosy.

salicos




Skąd: Warszawa
Dołączył: 13.06.2022
Posty: 2


Covid niestety spustoszył życie wielu osób. 
Szukasz najlepszych kremów na zmarszczki? Sprawdź nasz serwis https://lepszaforma.pl/krem-na-zmarszczki-eternelle

Kasianka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: Gdynia
Dołączyła: 12.08.2022
Posty: 10


Ja nigdy nie miałam Covida (albo o tym nie wiem - nikt w mojej rodzinie nawet nie zauważyłby, że jest jakiś wirus jakby nie było tego obowiązku noszenia masek), a łuszczycę mam od kilku lat i nic nie pomaga. Stosowałam różne kremy, maści, nawet takie od lekarza i nic nie pomaga. Mam takie miejsca, że po jakimś czasie samo zniknęło, a w niektórych mam od kilku lat i nie da się nic zrobić.

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1


A ja miałam, i to co przeszłam to na prawdę nikomu nie życzę:/

Donatkaa




Dołączyła: 25.02.2024
Posty: 6


Przy łuszczycy pomaga balsam kokosowy Pahwash mega nawilza , pomoże tez na zmiany skórne, dla mnie doskonały do pielęgnacji ciała