Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu



powrót

Padaczka i dieta

calour




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 25.03.2022
Posty: 15

Pomógł: 1


Cześć, czy jest ktoś z was na diecie ketogenicznej? Jeśli tak to jak reagujecie, czy ona daje jakaś poprawę, ze występują ataki rzadziej?Zawsze miałam ataki raz w tygodniu, ale od 3 tygodni ponad nie mam i jesteś przeszczęśliwa, mam nadzieje ze potrwa to jak najdłużej, ale jeśli taka dieta ma jeszcze bardziej pomoc to proszę o podzielenie się ze mną opinii 

chances




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 2

Na pewno nie można takiej diety wprowadzić sobie ot tak samemu. Byłam na diecie keto jako dziecko przez jakieś pół roku- mało z tego pamietam, ale rodzice nie podołali (ja pewnie tez bo byłam wybrednym dzieckiem). Poprawa podobno troche była, ale kosztowało to rodziców ogrom wysiłku, a także czasu, żeby wszystko ważyć, przygotowywać, pilnować żebym zjadła. Poza tym każdą dietę, a już tak wyjątkową powinno się stosować tylko pod czujnym okiem dietetyka i lekarza, bo nieumiejętnym skomponowaniem diety można sobie tylko zaszkodzić

Jeśli interesują Cię niekonwencjonalne terapie, polecam terapię za pomocą medycznej marihuany

Jest prowadzona w tym ośrodku w Warszawie i może przynieść zaskakująco dobre efekty.