Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu



powrót

Aplikacja medyczna

Madziak0706




Dołączyła: 09.07.2022
Posty: 4

Cześć, szukam aplikacji, dzięki której będę mogła zapisać się na konsultację z lekarzem. Moje dziecko często choruje i w razie potrzeby chcę mieć dostęp do lekarzy aby zasięgnąć porady.

 

 

 


Selena




Dołączyła: 10.07.2022
Posty: 4

Madziak0706 napisał/a:

Cześć, szukam aplikacji, dzięki której będę mogła zapisać się na konsultację z lekarzem. Moje dziecko często choruje i w razie potrzeby chcę mieć dostęp do lekarzy aby zasięgnąć porady.

 

 

 

Ja już od kilku miesięcy korzystam z aplikacji MojeZdrowie24 i póki co sprawdza mi się świetnie. Sama aplikacja jest wygodna i prosta w obsłudze. Polecam

Madziak0706




Dołączyła: 09.07.2022
Posty: 4




Selena napisał/a:
Ja już od kilku miesięcy korzystam z aplikacji MojeZdrowie24 i póki co sprawdza mi się świetnie. Sama aplikacja jest wygodna i prosta w obsłudze. Polecam
Super, o taką właśnie aplikację mi chodziło, a czy jest ona może dostępna w AppStore?

Selena




Dołączyła: 10.07.2022
Posty: 4




Madziak0706 napisał/a:
Super, o taką właśnie aplikację mi chodziło, a czy jest ona może dostępna w AppStore?
Tak, sama mam iPhone i korzystam z tej aplikacji już od dobrych paru miesięcy ;)

Madziak0706




Dołączyła: 09.07.2022
Posty: 4


Selena napisał/a:
Tak, sama mam iPhone i korzystam z tej aplikacji już od dobrych paru miesięcy ;)

 Świetnie, a czy wybór lekarzy specjalistów jest duży, nie ma problemów z terminami?

 


Selena




Dołączyła: 10.07.2022
Posty: 4


Madziak0706 napisał/a:

 Świetnie, a czy wybór lekarzy specjalistów jest duży, nie ma problemów z terminami? 

 Wybór specjalistów jest na prawdę duży, terminów tez jest sporo do wyboru.


Madziak0706




Dołączyła: 09.07.2022
Posty: 4




Cheshir napisał/a:
Tak, jako osoba nagminnie umawiająca się na wizyty na ostatnią chwilę mogę śmiało potwierdzić, że w aplikacji MojeZdrowie24 nie ma z tym problemu. D 
A czy rejestracja w tej aplikacji jest darmowa?

Cheshir




Dołączyła: 22.10.2022
Posty: 2




Madziak0706 napisał/a:
A czy rejestracja w tej aplikacji jest darmowa?
Tak tak, rejestracja w aplikacji jest darmowa.

parta




Dołączył: 30.05.2023
Posty: 6


pierwsze słyszę, muszę wypróbować