Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


  | 1 | 2 |   »

powrót

apteka on-line?

ewel09




Dołączyła: 22.11.2010
Posty: 3

Nie zastanawiając się nad tym czy kupowanie lekarstw lub witamin przez internet jest dobrym pomysłem czy też nie, możesz śmiało skorzystać z tej wygody jaką proponuję Ci[URL=www.dobra-apteka.pl]apteka internetowa[/URL] . Kupując tu masz gwarancje jakości.
Nie masz czasu, wstydzisz się lub po prostu nie chce Ci się wyjść z domu (przy obecnej pogodzie to zrozumiałe)? W takim razie to idealne rozwiązanie dla ciebie.
To właśnie tu zaopatrzysz własną apteczkę w niezbędne produkty które przydadzą się w najmniej oczekiwanym momencie. Nie znasz dnia ani godziny w której może coś się stać np. skaleczysz się albo dopadnie Cie silny ból głowy. Dzięki naszej aptece internetowej nie będziesz miał tego problemu ponieważ wszystko jest pod ręką.
Ponadto jeżeli masz jakieś pytania możesz skorzystać z porady eksperta który udzieli Ci profesjonalnej odpowiedzi.
Posiadamy koncesję wydaną przez Mazowiecki Inspektorat Farmaceutyczny na prowadzenie apteki ogólnodostępnej.
Nie czekaj, nie ryzykuj- skorzystaj z naszej oferty już teraz. [URL=www.dobra-apteka.pl]apteka internetowa[/URL]

Majka




Dołączyła: 01.04.2012
Posty: 9

ja miałam okazję korzystać z apteki internetowej, bo poza niskimi cenami, jakimiś promocjami to jeśli jestem chora to wiadomo, że szkoda się ruszać z domu, poza tym nie zawsze jest ktoś kogo można poprosić, żeby kupił coś z tradycyjnej apteki i ci dostarczył do domu.. na przyład ostatnio właśnie w aptece volfarm kupowałam etiaxil , bo taniej chyba nigdzie bym go nie kupiła :)

tygryska




Skąd: Brzeg
Dołączyła: 20.04.2011
Posty: 24

Ja zamawiałam z apteki DOZ tylko jakieś kosmetyki, bo leki, które sa mi szybko potrzebne, kupuję normalnie i zazwyczaj nawet nie porównuję cen w innych, po prostu z doświadczenia wiem, które apteki w okolicy są z tych tańszych.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja zamawiałem, normalnie przychodzą i to w szybkim tempie
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

ladymon




Dołączył: 04.03.2016
Posty: 4


Jasne, bardzo często zamawiam suplementy, jakieś zioła, plastry do brwi z apteki doz :)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Powiem szczerze, że nigdy nie korzystałem z takiego rozwiązania :)
Jak wygląda realizacja recepty w takim miejscu? Szczególnie te ścisłego zarachowania?

hardcorowo

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


Ja korzystałam kilkakrotnie i jak najbardziej polecam, jest to olbrzymia wygoda oraz często również oszczędność dla naszego portfela. Wystarczy wybrać tylko dobrą i godną zaufania aptekę internetową.

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Sama wiele razy zamawiałam w aptece internetowej i zamówienie leków w takiej aptece nie różni się wcale od kupna ich stacjonarnie. Takie apteki równeiż muszą mieć swoje stacjonarne placówki i są tak samo badane jak stacjonarne. Tak wiec jesli możecie poczekać na jakiś lek dzień czy dwa to warto bo jednak jego cena będzie niższa w necie ( nawet jeśli wliczy się koszt zamówienia)

 Polecam rodzinę zdrowia. Spora platforma zamówień, można kupić tam praktycznie wszystko ( od leków na recepte, po suplementy, a kończąć na zdrowej żywności). 

 Sposobów odbioru zamówienia jest również duzo. Od kuriera, po odbiór we wskazanej aptece.


Mineral-Guard




Dołączył: 11.02.2018
Posty: 12


Akurat w kwestii aptek online, to moje zdanie jest jak najbardziej pozytywne, uważam że dzięki nim można zaoszczędzić zarówno czas jak i pieniądze.

  | 1 | 2 |   »