Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Ogólnie o zdrowiu


«   | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

jak pozbyć się stresu

Erytka




Dołączyła: 24.10.2016
Posty: 3

Ktoś jest w stanie mi powiedzieć, jak dokonać tego, by pozbyć się ze swojego życia nadmiaru stresu? Wiecznie słyszę, że "każdy ma problemy", ale jednocześnie nie widzę, by każdy aż tak mocno się przejmował tym, co go spotyka. Po innych problemy jakoś spływają, a mnie wpędzają w smutek i depresję, z którymi nie potrafię sobie poradzić. Często siedzę i płaczę, nie mając siły nic kompletnie ze sobą zrobić. Szukam jakiejś pomocy, ale boję się iść do psychologa. Czy będzie w stanie pomóc mi Emocjonalna Droga, na którą ostatnio trafiłam, ktoś wie?

Michał89




Skąd: Warszawa
Dołączył: 15.02.2017
Posty: 1


Polecam codzienną medytację. 15 minut spokojnego oddychania i odprężania całego ciała. Można to robić na leżąco, tu nie chodzi o siadanie w niewygodnych pozycjach tylko o relaks.

aqus




Skąd: Wrocław
Dołączył: 03.03.2017
Posty: 1


Polecam jogę. Joga bardzo odpręża zarówno umysł, i ciało.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Ze stresem najłatwiej można sobie poradzić poprzez wykonywanie przyjemnych czynności.
hardcorowo

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Jak ktoś wymyśli sposób żeby pozbyć się stresów dnia codziennego to będzie bardzo bogaty. Moim zdaniem można go nieco zmniejszyć po przez sport, masaże, relax itp ale nie pozbyć się jeżeli jakiś masz
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

mantra




Dołączyła: 25.05.2017
Posty: 2


Zdecydowanie zgodzę się że sport, ale śmiech i czas spędzony  z przyjaciółmi i rodziną też dobrze wpływa na pozbycie się stresu. 

amalena




Skąd: Wrocław
Dołączył: 25.06.2017
Posty: 1


Zacznij medytować :D To mi bardzo pomogło w radzeniu sobie ze stresem.

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


A ja polecam przede wszystkim dobrą dietę plus regularne ćwiczenia, aktywność fizyczną. Zobaczysz, że w ten sposób rozładujesz cały stres jaki Ci towarzyszy. Np dzisiaj wieczorem przebiegnij się 2-3km i od razu będzie lepiej.

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Jak działają to ziółka jak nie to tabletki uspokajające
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


Tabletki uspokajające to ostateczność i nie polecałabym ich pochopnie, ponieważ są inne możliwości, bez dodatkowego "trucia" organizmu tabletkami, na początek wystarczą chęci do zmiany na ,lepsze.

«   | 1 | 2 | 3 | 4 |