Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Uzależnienia



powrót

Alkomaty

amii




Dołączyła: 09.07.2009
Posty: 10

Link do strony z lakomatami: http://alkomaty.biz
Czy ktoś z Was korzysta z tego typu urządzeń?
Jeśli tak to interesują mnie opienie na temat poszczególnych modeli
Akcja społeczna ilemogewypic.pl oraz alkomaty

aresa




Dołączyła: 12.11.2012
Posty: 32

alkomatu raczej nie kupiłabym dla własnej potrzeby,sama wiesz najlepiej że jak się napijesz to pewnie masz alkohol we krwi,a po co sprawdzać ile,wazne że w ogóle tam jest.
Szukasz hostessy ??

Monia1




Dołączyła: 11.12.2012
Posty: 11

nie uważam tego za niezbędnik w moim domu,nie zakupiłabym go,nie widzę takiej potrzeby.

zyta




Dołączyła: 23.05.2012
Posty: 8


najgorszy alkomat to ten policjanta

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Wiem tylko tyle, że w przypadku takich urządzeń, należy kierować się na pierwszym miejscu naprawdę dobrą jakością. Lepiej żeby taki sprzęt działał jak najbardziej dokładnie.
hardcorowo

annakow




Dołączył: 07.03.2017
Posty: 1


Ja kupiłam parę jednorazowych alkomatów, przydają się po długiej nocy ;)

Kuchareczkamonia




Dołączył: 13.03.2017
Posty: 6




aresa napisał/a:
alkomatu raczej nie kupiłabym dla własnej potrzeby,sama wiesz najlepiej że jak się napijesz to pewnie masz alkohol we krwi,a po co sprawdzać ile,wazne że w ogóle tam jest.
Tu nie chodzi o sprawdzanie tego samego dnia, choć też się pewnie zdarza. Jak pijesz wieczorem a rano chcesz jechać to dobrze wiedzieć czy już możesz czy jeszcze nie

Olga33




Skąd: Bytom
Dołączyła: 17.12.2018
Posty: 7

Co do jednorazowych alkomatów, to raczej bym im nie ufała. Zwykłe alkomaty często podają mało miarodajne wyniki. Lepiej wydać trochę więcej pieniędzy, a kupić sobie porządny sprzęt, który będzie służył przez długie lata. 


kamagros




Skąd: Warszawa
Dołączył: 22.03.2021
Posty: 1


Trudno znaleźć takie, które naprawdę działają. Wiele z tych alkomatów pokazuje przekręcone statystyki. Niestety, rzadko zdarza się coś naprawdę skutecznego.