Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety produktowe


  | 1 | 2 |   »

powrót

Idealna dieta?

dorota_61176




Dołączyła: 19.04.2015
Posty: 1


Zawsze jak widzę temat dotyczący odchudzania to odsyłam do tego artykułu: http://gurbacka.pl/12-sposobow-aby-schudnac/

 Najskuteczniejsze sposoby na odchudzanie to nie głodzenie się czy rozpiane diety, ale zasady, którymi powinno się kierować.  Spożywanie odpowiednich produktów może wspomagać proces spalania tłuszczu. Nawet stwierdzenie, że nie można jeść po którejś godzinie lub przed snem nie jest prawdą, bo zjedzenie odpowiednich produktów może nawet pomóc.

 Świadome odżywianie to nie głodzenie się. Przeczytajcie ten artykuł i powiedzcie co o tym sądzicie ;) 


Gelbkiros




Dołączył: 24.11.2016
Posty: 1


Na moje to nie ma idealnej diety każda ma coś w sobie że jest z jednej strony zła ale i tak trzeba wybrać pod siebie konkretnie np ja na razie nie znalazłem diety dla siebie

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Należy na wstępie powiedzieć, że dieta jest sposobem odżywiania się danej osoby. Dobra dieta to taka, która dostosowana będzie do danego organizmu, będzie dostarczać każdego dnia najistotniejszych witamin i minerałów oraz pozwoli na utrzymanie wagi, przytycie lub schudnięcie. Wszystko zależy od osoby prowadzącej dietę.
hardcorowo

Stefcja




Dołączyła: 25.04.2019
Posty: 4


Dieta z czekoladą brzmi zachęcająco i trochę niedorzecznie :D

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Nie ma chyba czegoś takiego jak dieta idealna ;)

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Dieta przede wszystkim musi byc dopasowana odpowiednio do naszej budowy ciała, do naszego zapotrzebowania kalorycznego i tyle ;) Dlatego najpierw powinno sie wybrac do dietetyka. Jak się nie ma czasu na gotowanie to zamówić jakąś dietę pudełkową i tyle ;)

GDaria




Skąd: Szczecin
Dołączyła: 08.05.2018
Posty: 14


Ludzie są różni pod wieloma względami więc dobra dieta dla jednej osoby nie będzie służyła tak samo komuś innemu. Takie uogólniające podejście nie ma w tym przypadku sensu. Dlatego coś takiego jak jedna idealna dieta nie istnieje. Trzeba też brać pod uwagę różne preferencje smakowe. Ktoś po prostu nie lubi spożywać danych produktów, a dla innego będą one bardzo dobre. Nie ma sensu przekonywać tej pierwszej osoby do zjadania czegoś co jej nie smakuje, tylko ułożyć dietę w oparciu o akceptowalne produkty. Dieta to nie powinna być jakaś droga przez mękę. Stąd chociażby wynika prosty wniosek, że jedna idealna dieta nie istnieje i nie będzie istnieć.

  | 1 | 2 |   »