Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety z limitem kalorycznym


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Opinia na temat diety 1000 kcal

weronika23




Skąd: Katowice
Dołączyła: 21.10.2014
Posty: 26


Według mnie tym tysiącem kalorii da się najeść - ja jestem na tej diecie i nie chodzę głodna!

Warzywa są niskokaloryczne - można zrobić leczo z cukinii, pomidorów, kurczaka grilowanego, papryki i cały talerz gorącego lecza nie będzie miał więcej niż 150 kalorii ;)

Poza tym wszelkiego rodzaju zupy - warzywna, pomidorowa z brązowym ryżem, zupy musy

Ryby, chude wędliny, chuda szynka, jajka, jabłka, pomidory, ogórki - można wymieniać w nieskończoność. 


Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45

Ja zdecydowanie odradzam. Efekt jojo murowany!

GalMonica




Dołączyła: 31.10.2014
Posty: 13


Dziewczyny ale czym tak naprawdę jest efekt jo-jo? Szybkim powrotem do naszych poprzednich nawyków żywieniowych, zaraz po diecie, przez co automatycznie i waga wraca taka, jak sprzed diety.

Zatem jeśli naprawdę chcemy schudnąć, dieta 1000kcal jest skuteczna, ale również po diecie należy się rozsądnie odżywiać. Bo dieta to nie tylko krótki czas, przez który chcemy schudnąć, ale również nauka nowych przyzwyczajeń.

Air Optix - moje ulubione soczewki!

Daisy07




Dołączyła: 12.08.2014
Posty: 13

Przepisy: 170


Według mnie to 1000 kcal to jest zdecydowanie za mało jeśli dodatkowo jeszcze się ćwiczy.

Otylia




Dołączyła: 28.10.2014
Posty: 26


Ja też myślę, że to jest za mało. Przeciętne zapotrzebowanie energetyczne organizmu wynosi 2200 kcal. Jeżeli podczas diety dodatkowo ćwiczymy to 1000 kcal to stanowczo za mało!

Blueberry




Dołączyła: 03.06.2014
Posty: 13

Przepisy: 217


Moim zdaniem optymalne jest połączenie diety 1500-1700 kcal i ćwiczeń.

Nikki




Dołączyła: 03.05.2014
Posty: 13

Przepisy: 250


Może ta dieta jest dobra na krótką metę jeśli chcemy np. wcisnąć się sukienkę na imprezę, ale na pewno taka dieta na dłuższy okres jest niezdrowa.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Dieta 1000 kcal jest skuteczna, bo nawet nic nie robiąc człowiek zużywa więcej kalorii. Z mojego punktu widzenia jest to jednak głodzenie się i dieta na kilka tygodni. Powinniśmy znaleźć taki sposób odżywiania, z którym będziemy w stanie wytrzymać do końca życia. 
hardcorowo

Gordian




Skąd: Wrocław
Dołączył: 29.11.2015
Posty: 4

Hej ostatnio czytałem na temat tej diety 1000 kcal i zastanawiam się czy nie spróbować. Doświadczenia nie mam ale moja znajoma próbowała i mówiła, że jak wszystko robi się regularnie to naprawdę skutkuje.

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24





Gordian napisał/a:
Hej ostatnio czytałem na temat tej diety 1000 kcal i zastanawiam się czy nie spróbować. Doświadczenia nie mam ale moja znajoma próbowała i mówiła, że jak wszystko robi się regularnie to naprawdę skutkuje.
Bezpieczniej jest iść w stronę 1500 kcal, przy 1000 kcal w zdecydowanej większości występuje efekt jo-jo, jeśli ktoś po diecie wraca do dawnych przyzwyczajeń i do starej dawki kalorycznej to efekt jo-jo murowany na 99,9% ;-)

  | 1 | 2 | 3 |