Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety z limitem kalorycznym


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Zaczelam diete 1200 kal.

Gutek




Skąd: USA
Dołączył: 20.01.2011
Posty: 37

NutriAdvicerka napisał/a:

Jeśli nie czuje się głodu podczas diety odchudzającej, to raczej nie grozi efekt jo-jo.


Cieszę się niezmiernie dance3

Nutka23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 01.03.2013
Posty: 1

Z dietą 1200kcal jestem już dosyć długo. Moja dieta to dieta strukturalna dr Bardadyna. Jest po prostu rewelacyjna. Nie tylko schudłam 16 kg, ale w tej chwili jest to mój sposób na zdrowe odżywianie. Nauczyłam się zdrowych nawyków żywieniowych i tak początkowa chęć utraty wagi przeszła w styl mojego życia. Polecam- to sprawdzona dieta.

vahlder




Dołączył: 05.01.2016
Posty: 1


Też kiedyś byłem na takiej diecie, z tym że mi jedzenie dostarczał catering. To było bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie dość, że miałem dietetyczne jedzenie to jeszcze zawsze gotowe i podsunięte pod nos.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Vahlder, i jak prezentowały się posiłki? Były urozmaicone czy raczej się nie starali? 
hardcorowo

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


Ja też rozpoczęłam dietę! W końcu powiedziałam sobie, że czas się wziąć za siebie. Oprócz zbilansowanej diety rozpoczęłam codzienne picie smoothie w ciągu dnia. Rano blenduję sobie owoce, które akurat mam pod ręką, zalewam wodą mineralną i mam napój na cały dzień. Nie dość, że owocowo warzywne smoothie są niskokaloryczne i sycące, to jeszcze dzięki wodzie mineralnej są bogate w cenne składniki!


Marcelinkaa92




Skąd: warszawa
Dołączyła: 10.12.2016
Posty: 14


A wyliczałaś swoje zapotrzebowanie kaloryczne?
Sklep gsm części i akcesoria gsm - podsłuchy, mini kamerki

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Mnie nadal interesują te posiłki cateringowe. Mógłby ktoś mniej więcej opisać jak to wygląda?
hardcorowo

mariusz225




Skąd: Kraków
Dołączył: 27.03.2017
Posty: 24

Zawsze byłem przekonany, że diety 1200 kcal i niżej nie mają żadnego sensu bo nie dostarczamy dla organizmu wystarczającej ilości kalorii żeby mógł normalnie funkcjonować, ale po przeczytaniu tej historii, wiedząc że jest Wam dobrze, chudniecie i czujecie się dobrze ze sobą i nie głodujecie to gratulacje i powodzenia w dążeniu do wymarzonej sylwetki :D
Aczkolwiek uważam, że chociaż dla dorosłego faceta 1200 kcal dziennie to jednak trochę za mało ;)

paleo




Dołączył: 17.06.2017
Posty: 11

1200 kcal to jednak trochę mało zwłaszcza jeśli ktoś prowadzi dosyć aktywny tryb życia. Ja juważam że dieta powinna być dostosowana indywidualnie, bo tak naprawdę przez wszyscy mamy inny układ i przemianę materii. Ja po diecie 1000 kcal nabawiłam się tylko problemów z jelitami... Dlatego stwierdziałam że koniec z eksperymentami i skorzystałam z pomocy specjalisty. Nigdy wczesniej nie słyszałam o genodiecie, a gdy sie dowiedziałam na jakiej zasadzie jest ustalana zdecydowałam się spróbować. Dietetyczka z Anlaya Day Spa zaproponował mi to rozwiązanie również z uwagi na mój wysoki cholesterol. Zrobili mi testy DNa, a następnie ustalili plan żywieniowy. Żyję w ten sposób już prawie rok. Schudłam 10 kg i utrzymuję wagę, bo zwyczajnie traktuję to jako styl życia, a nie kilkutygodniową dietę

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29


Według mnie dieta z 2000 kcal jest najbardziej odpowiednia. Człowiek jest najedzony i nie ma większych problemów z obżarstwem. Do tego dostarcza się organizmowi wszystkiego, co najlepsze. A dla faceta aktywnego fizycznie to myślę, że około 2500 kcal będzie najbardziej odpowiednie.
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |