Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety z różnych stron świata


  | 1 | 2 |   »

powrót

moja ulubiona dieta

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Każda dieta będzie dobra dla organizmu o ile będzie dostarczać najważniejszych składników mineralnych i witamin.
hardcorowo

tiara00




Dołączył: 13.01.2017
Posty: 5


Dokładnie, najważniejsze żeby jeść produkty pełnowartościowe w mniejszych ilościach a częściej, wtedy na pewno waga zacznie spadać:)
Dieta i ćwiczenia to klucz do schudnięcia? Zobacz więcej na http://fabrykafigury.pl/

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Dokładnie. Dzięki temu nie dość że zachowamy zdrowie na zadowalającym nas poziomie, to jeszcze sporo zaoszczędzimy.
hardcorowo

KamilaJA




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 04.10.2018
Posty: 2

A ja mam inspiracje z diety rosyjskiej dla diety low carb. Nie dość, że kuchnia nie różni się zbytnio, to moja dieta nie jest nudna :)


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Co to za dieta rosyjska? :D
hardcorowo

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24


Sama zastanawiałam się nad dietą wegetariańską ale czym zastąpić tradycyjne mleko? Niestety ale to roślinne mi nie smakuje :( 

bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23

Musisz po prostu próbować. Ogólnie nie ma żadnego zamiennika mleka tradycyjnego który by smakował jak mleko. Ja mleka roślinne lubię, szczególnie mleko migdałowe, które ma wiele dobrych właściwosci i wiele dobrych zastosowań:


Na tej stronie jest kilka podpowiedzi, czemu warto jest przekonać się do napojów roślinnych.

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



śródziemnomorska zdecydowanie jest najlepsza ;)

  | 1 | 2 |   »