Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


  | 1 | 2 |   »

powrót

Chciałabym mieć szczuplejsze uda.

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Tez mam ten problem. Dawajcie rady co robic:)??
cofnąć się by wziąć rozbieg

agataa




Skąd: Bielsko- Biała
Dołączyła: 18.08.2015
Posty: 4

Jazda na rowerze wysmukla uda, aczkolwiek jak się przesadzi to mogą przyrosnąć mięśnie,wszystko z umiarem a będzie dobrze ;)


Jolkaaa napisał/a:
Ja mam 165cm, waze ok.63kg... i problem w tym, że również mam dość masywne uda... u mnie w rodzinie mówią że jestem o grubej kości... cokolwiek to znaczy... w kazdym badz razie są trochę umięśnione i zastanawiam się czy jazda na rowerze pomoże mi je zeszczuplić, wysmuklić, czy wręcz przeciwnie staną się jeszcze bardziej masywne??

zdrowyfit




Skąd: Końskie
Dołączył: 24.08.2015
Posty: 10


Słyszałam, ze bieganie i pływanie pomaga  na grube uda ;)

Mała Mi




Dołączyła: 07.11.2014
Posty: 13

Przepisy: 114





zdrowyfit napisał/a:
Słyszałam, ze bieganie i pływanie pomaga na grube uda
Też mi się tak wydaje - szczególnie pływanie dobrze wpływa na chudnięcie.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja dla mnie nie da się tego osiągnąć inaczej jak przez ciężkie ćwiczenia i odpowiednią dietę. Nie ma żadnych uniwersalnych pastylek, które mogłyby działać więc jedynie poprzez zmniejszenie bilansu kalorycznego. 
hardcorowo

haraskaDJ




Dołączył: 21.03.2016
Posty: 8

mysle ze na swoj wzrost to masz bardzo dobra wage a chyba nawet niedowagę. Jesli chcesz miec ladniejsze uda to polecam Ci liposukcje ultradzwiekowa, pieknie wygladza skore 

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40

To że będziesz ćwiczyć uda nie znaczy że spalisz tłuszcz z ud, organizm sam decyduje gdzie w pierwszej kolejności pozbyć się tłuszczu. Aczkolwiek ćwicząc uda wymodelujesz je i z nich też pozbędziesz się tłuszczu tylko cierpliwości.
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Z punktu widzenia trenera: polecam skorzystać z usługi treningu personalnego. Kilka lekcji i można spróbować działać. Raz, że nie zrobisz sobie krzywdy, a dwa trener od postaw nauczy się ćwiczeń, a o złe nawyki na siłowni nie trudno. Ale starannie wybierz trenera, bo tu różne kwiatki można spotkać.
Jeśli nie masz czasu na regularne chodzenie na siłównie, polecam zastanowić się nad elektrostymulacją:

Na stronie mozesz poczytać sobie o takim treningu. 

himanna




Dołączył: 19.05.2023
Posty: 4

Cieżko zmniejszyć % tkanki tłuszczowej w konkretnym miejscu (no chyba, że liposukcja). Tutaj raczej się podchodzi całościowo, dobra dieta z treningiem zacznie spalać tłuszcz z całego ciała, w tym też z problmatycznych w tym wątku ud.

GDaria




Skąd: Szczecin
Dołączyła: 08.05.2018
Posty: 14


Dokładnie tak jest, tzn. myśląc o odchudzaniu nie można zadziałać w taki sposób żeby odchudzić pewną część ciała tylko. Poza tym najczęściej osoby chcące się odchudzać oczekują efektów na już. A to nie jest takie proste. Zależy ile kg jest do zrzucenia ale często jest tak, że odchudzanie wymaga zmiany w podejściu nie tylko do samego odżywiania, ale też całego stylu życia, jakichś złych nawyków itd.

  | 1 | 2 |   »