Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Jaką wybrać aktywnosć fizyczna przy wadze 90+ ?

martawarta




Skąd: Warszawa
Dołączył: 26.11.2014
Posty: 16


Ja polecam pływanie (niezależnie od wagi zawsze dobre) siłownia też nie jest zła - ja osobiście chodze do Saturna na warszawskim targówku, mają sporo różnorakiego sprżetu więc każdy znajdzie coś dla siebie :)

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Ja polecam bieganie. Lub szybki marsz bardzo szybki!
cofnąć się by wziąć rozbieg

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42

najlepiej i najbezpieczniej udac sie po pomoc do specjalisty, ktory na podstawie szczegolowego wywiadu dobierze ci odpowiedni zestaw cwiczen dostosowany do twoich warunkow fizycznych, mozliowsci, ograniczen zdrowotnych etc. ja korzystalam z uslug http://lionfitness.pl/ bo oprocz treningu, ktory odbywa sie w domu razem z trenerem online pomagaja tez dostosowac odpowiednia diete i indywidualny jadlospis, co tez jest bardzo istotne jesli sie cche schudnac, same cwiczenia jak i sama dieta raczej bez tego drugiego sie nie obejda.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


na początek polecam rower
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

sranik




Dołączył: 24.07.2015
Posty: 5


Jazda na rowerze, pływanie, aqua areobic :)

mr2410




Dołączył: 02.08.2017
Posty: 2


Myślę, że w twoim wypadku dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług trenera personalnego, który zajmie się tobą indywidualnie, dobierze odpowiednią dietę oraz najlepszy sposób aktywności fizycznej. Poza tym będzie też dobrą motywacją dopracy nad swoim ciałem.

Bardzo dobrym  trenerem personalnym jest Pan Albert Kośmider. Więcej o nim można znaleźć na stronie  http://www.albertkosmider.pl/  


malami




Dołączył: 03.08.2017
Posty: 2


Ja również myślę, że dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będzie skorzystanie z trenera personalnego i także mogę polecić wspomnianego powyżej Pana Alberta. Po efektach widać, że to prawdziwy specjalista w swojej dziedzinie.

dieta katowice




Skąd: Katowice
Dołączył: 18.11.2017
Posty: 1


Trzeba by zająć się wzmocnieniem stawów i mięśni najpierw żeby nie odczuwać dyskomfortu i bólu stawów przy wzmożonej aktywności

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Pływanie, rowerek, spacery, szybszy marsz, z czasem trucht i dopiero wtedy ewentualnie bieg, ale to już po zrzuceniu z 10 kg. Ale najlepiej się skonsultować ze specjalistą w tej kwestii, aby nie zaszkodzić swoim stawom. Ja np. nie mogę w ogóle obciążać kolan i fizjoterapeuta swego czasu zalecił mi basen, rowerek i marsz właśnie.

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17


Najlepiej zacząć od spacerów. Później przejść na bardziej intensywne chodzenie plus np wchodzenie po schodach. Następnie, stopniowo na lekki bieg. A później tradycyjny jogging :)

  | 1 | 2 | 3 |