Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

buty i ciuchy do ćwiczeń

Herbalyes_eu




Dołączyła: 29.10.2012
Posty: 33

Z tymi spodenkami czy też ogólnie odzieżą,to warto zainwestować w termoaktywną. Podobnie w kwestii butów,tutaj polecam takie firmy jak New Balance czy Reebok. W sklepach internetowych masz oczywiście znacznie taniej.

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

A do biegania gdzie kupujesz, Reebok to jedna z tańszych firm sportowych na rynku.

10tolek




Dołączył: 19.04.2013
Posty: 1


Jeśli chodzi o bieganie to odpowiednie obuwie jest konieczne. Dzięki temu poprawimy komfort biegu i skupimy się na tym co mamy wykonać, a nie co na uwiera, czy boli. Co do obuwia to mogę Wam polecić sklep http://adrenaline.pl. Najlepiej, żeby biegać po dróżkach i alejkach w parku, które są szutrowe. Odradzam bieganie po chodnikach i asfalcie ze względu na Wasze stawy. 

aleksandrak




Dołączyła: 27.02.2013
Posty: 4


Jeśli ktoś, kto regularnie biega, nie chce szybko zniszczyć stawów, to musi zaopatrzeń się w dobre buty. Podobnie z resztą w przypadku innych sportów - warto zadbać o odpowiedni, komfortowy strój do ćwiczeń.

sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42

Jeśli chodzi o strój do ćwiczeń, to ja nie przesadzam, ma być wygodnie i przewiewnie, ale nie muszę mieć firmowych spodni za 200 zł, żeby aktywność fizyczna dawała rezultaty ;-))
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Ja zainwestowałam jedynie w buty, ponieważ mam urazowy staw sokowy dlatego też chciałam by był usztywniony.. a poza tym nakładam to co jest wygodne... i czego mi nie szkoda niszczyć kilka razy w tygodniu pralką :)

heartbeat




Dołączył: 27.01.2014
Posty: 4


Ja zazwyczaj do ćwiczeń zakładam legginsy oraz luźny t-shirt. Do tego oczywiście moje wygodne Reeboki :)

naranja




Dołączył: 13.02.2014
Posty: 4


ja kupiłam wszystko w decathlonie :) buty mam z nike, żeby nie nadwyrężyć kostki :)

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

ja w leginasach i bokserce
cofnąć się by wziąć rozbieg

majkaja




Dołączył: 04.02.2015
Posty: 9


Och! Ja widzę ogromną różnice w obuwiu. Kiedyś biegałam w takich zwykłych trampkach i cuzłam każdy kamień pod stopą. Teraz gdy mam obuwie z porzadną podeszwą, nogi i kolana zdecydowanie mniej bolą - no i komfort zwiększył się. Mogę przebiec teraz dłuższy dystans :)

  | 1 | 2 | 3 |