Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Bieganie.

MissOlgu




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 17.09.2014
Posty: 11


ja osobiście biegam 2 razy w tygodniu a do tego od pewnego czasu codziennie ćwiczę mięśnie brzucha. przynosi to efekty, a przede wszystkim czuję się dużo lepiej, mam więcej energii niż wcześniej! na brzuch polecam aerobiczną 6 weidera. łatwe, można robić w domu a działa znacznie lepiej niż brzuszki

sanica




Dołączyła: 06.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 662


Ja kilka razy zaczynałam biegać, ale zawsze po kilku dniach zaczyna brakować mi motywacji(

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Najlepszym wyjściem jest trening na siłowni. Jeżeli masz bardzo szczupłą sylwetkę i chcesz nabrać mięśni, jest to jedyne wyjście.

majkaja




Dołączył: 04.02.2015
Posty: 9


Hej!

A jak radzicie sobie z bieganiem w taką pogodę? Gdy jest zimno? Idziecie  na siłownie czy dalej w plenerze? Nie ukrywam, że mam ogromny z tym problem - bo za każdym razem gdy biegam na dworze - mimo odpowiednich ubrań - wracam przeziębiona :(

 

Bierzecie jakieś suplementy? Bo ubrania mi totalnie nie pomagają, a bycie wiecznie przeziębionym jest totalną kleską.

Co w ogóle myślicie o bieganiu na bieżni? Daje rade? 


leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


U mnie wszystko odbywa się bez suplementów tylko woda i jakieś owoce. Mam taki system, że codziennie wypijam 1,5 wody i staram się zjeść dwa banany. Poza normalnymi posiłkami oczywiście. Bieganie o stałych porach, podobne dystanse. Ta woda dużo robi, bo nawadnia organizm w taki sposób, że nie odczuwasz aż tak bardzo zmęczenia.

krolowa




Dołączył: 10.07.2015
Posty: 4


Dla mnie fajny artykuł jest tutaj runandbike.pl/porady/ - nie wiem czy wszystko uda mi się wprowadzić w życie, ale początki są spoko :)

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja musze zaczac biegac .. myslicie ze pomoze duzo bieganie >?
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Bunny




Dołączyła: 02.07.2015
Posty: 8

Przepisy: 59





NutriAdvicerka napisał/a:
Prawdy i mity o modelowaniu sylwetki ćwiczeniami
Świetny artykuł...Ja zaczynam swoją przygodę z bieganiem więc dużo przydatnych rzeczy się dowiedziałam.

zdrowyfit




Skąd: Końskie
Dołączył: 24.08.2015
Posty: 10


Bardzo przydatne te prawdy i mity, dzięki za nie :D

kamilaimila




Dołączyła: 17.05.2016
Posty: 5

Jeśli macie nadwage biegnie na poczatku odpada , bo obciążycie swoje stawy. Polecam marsze interwałowe na początek - 3 minuty normalnym tempem, 1,5 minuty szybkie. I tak przez minimum 30 minut, pare razy w tygoniu :)
Kamila

  | 1 | 2 | 3 |