Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


  | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

Nie każda aktywnośc fiz jest równie skuteczna w odchudzaniu

Trimi




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 1

bez ruchu nie da się żyć, nie wyobrażam sobie jak można cały czas siedzieć ;) 

mr2410




Dołączył: 02.08.2017
Posty: 2


No wiadomo, że każdy jest inny i nie każdego działa to sama aktywność fizyczna w jednakowy sposób. Żeby osiągnąć jak najlepsze efekty w pracy nad swoim ciałem idelanym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług trenera personalnego, który dobiera zarówno sposób odżywiania jak i najlepszy rodzaj aktwności fizycznej do indywidualnych potrzeb każdego człowieka. Świetnym trenerem personalnym, który odnosi widoczne efekty w swojej pracy jest Pan Albert Kośmider. Więcej na temat tego co robi i jakie są efekty jego pracy można poczytać na stronie http://www.albertkosmider.pl/

Polecam! 


malami




Dołączył: 03.08.2017
Posty: 2


Tak, Pan Albert Kośmider to rzeczywiście bardzo dobry trener personalny. Warto na niego postawić a efekty z pewnością szybko będą widoczne. 

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Pierwszy raz o nim słyszę, reklama?
hardcorowo

KamilKamil




Dołączył: 23.01.2018
Posty: 9

Na poziomie początkującym nie obejdzie się bez pomocy trenera. Bo jak inaczej nauczyć się prawidłowej techniki? No nie ma szans na szybkie efekty.

 

https://lepszytrener.pl/trening-personalny

PolaA




Dołączyła: 30.03.2018
Posty: 2


Moim skromnym zdaniem i z doświadczenia, uważam, że jeśli ma się dość sporo nadprogramowych kg to należy się udać do specjalisty. Ja tak zrobiłam. I teraz wiem jaka aktywność jest odpowiednia przy tym jak jemy czy czego wymaga nasz organizm od nas. Tego wszystkiego dowiedziałam się, dzięki mojej najlepszej trenerce personalnej i zarazem dietetyczce Pani Katarzynie Hajduk z Rzeszowa.

kapuśniaczek




Skąd: Przemyśl
Dołączyła: 27.04.2018
Posty: 11


Według mnie wszystko zależy indywidualnie od danego człowieka. Dla każdego inny rodzaj aktywności fizycznej jest najlepszy i najefektywniejszy. Każdy powinien sprawdzić się w kilku dyscyplinach i znaleźć tę właściwą dla siebie.

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


To prawda, sam plan treningowy i aktywność fizyczna będzie uzależniona od tego jaki efekt chcemy osiągnąć oraz od naszego organizmu. są jedynie ogólne zasady na temat tego jak schudnąć, sam plan powinien być ustalany indywidualnie.
Imbryczek.net.pl

fitmama




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 18.02.2018
Posty: 23

Myśle, ze podczas odchudzania najlepiej skupić się na sportach typu cardio, czyli bieganie na bieżni, pływanie, jazda na rowerze. Cwiczenia z cieżarami raczej nie będą skuteczne w odchudzaniu, zwłaszcza jeśli przyjmuje się suplementy białkowe.  
Brydzia :)

HelgaVonGugen




Skąd: Piła
Dołączył: 07.10.2021
Posty: 8

Każde ćwiczenia powinny być przeprowadzone według swojego trybu życia. Dodatkowo ilość wykonywanych treningów powinien być odpowiednio dopasowany.

  | 1 | 2 | 3 | 4 |