Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


  | 1 | 2 |   »

powrót

Proszę o pomoc i poradę.

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Powiem ci tak w wielkim skrócie. Masz tak jeść i tyle się ruszać żeby codziennie mieć deficyt kaloryczny tzn jeść mniej kcal niż potrzebujesz w ciągu dnia bez tego nici z odchudzania. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na wysiłek fizyczny to kategorycznie odstaw wszystko co słodkie łącznie ze słodzonymi napojami, zamiast białego pieczywa jedz ciemne zamiast białego ryżu jedz brązowy (chodzi o węglowodany złożone) i wylicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne.
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Prawda jest taka, że można bardzo łatwo schudnąć. Nie mogę pojąć dlaczego ludzie mają z tym problemy. Najbardziej denerwuje mnie, gdy osoby zadają pytania a żadnego sportu czy diety nie stosują.
hardcorowo

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Bardzo łatwo (jeśli się chce) jest schudnąć z dużej nadwagi i otyłości, natomiast później u niektórych osób pojawia się "klin". Oczywiście aktywność fizyczna jest bardzo ważna, ale są osoby, które mają problem z łatwym chudnięciem najczęściej takie przypadki dotyczą głównie kobiet po ciąży oraz osób otyłych od wczesnego dzieciństwa. Wynika to głównie z rozregulowania metabolizmu i rozregulowania gospodarki hormonalnej (np. tarczycy, ale nie tylko). Diety niestety przeważnie są dobierane na ilość kalorii, a nie z naciskiem na jakość

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23

To jest aż smutne, że trzeba to tyle razy powtarzać. jeśli chodzi o utratę kg to nie ma znaczenia co jesz tylko ile spożywasz kalorii. pilnuj bilansu kalorycznego i schudniesz nawet na maku 

mieszkolekarz




Skąd: Kraków
Dołączył: 13.01.2022
Posty: 6

W rozpoczęciu dbania o swoją sylwetkę chodzi przede wszystkim o dobre zmotywowanie się. Bez tego człowiek łatwo i szybko rezygnuje z podjętych wyzwań. Ustal sobie konkretny cel, który dobrze napędzi Cię do wykonywania ćwiczeń i pilnowania diety. Dla jednego jest to zmieszczenie się w starą sukienkę w mniejszym rozmiarze a dla innego zbliżające się lato i wyjście na plażę.

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Dla mnie jest to zdecydowanie zmieszczenie się w starą sukienkę w miejsztm rozmiarze.

  | 1 | 2 |   »