Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


  | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Jak schudnąć ?

nowaja




Dołączyła: 17.11.2014
Posty: 1

Miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały. Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Nie byłam w stanie sobie sama poradzić więc udałam się po pomoc do specjalisty. Znajoma poleciła mi gabinet Naturamo, który zajmuję się odchudzaniem poprzez oczyszczanie organizmu i eliminuje nietolerancje pokarmowe. I okazało się, że to jest przyczyna dlaczego nie mogę schudnąć. Wykluczyłam ze swojej diety białko mleka i jajka, na które miałam alergię i jakoś waga idzie w dół. Przez dwa miesiące schudłam 7 kilo nie stosując jakiejś strasznie drakońskiej diety. Zostało mi jeszcze 8. I napewno dam radę.

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Wprowadź do swojego życia odpowiednią dietę. I nie mam tu na myśli kilkudniowej, czy kilkumiesięcznej. Po prostu zmień sposób odżywiania. Wtedy na pewno nie będziesz walczyć z efektem jojo. Dodatkowo systematycznie ćwicz. Jeżeli nie masz na to czasu, zmień swoje nawyki. Na przykład zacznij jeździć do pracy rowerem. Rower miejski będzie do tego idealny:

 Takim rowerem możesz jeździć nawet jak pada deszcz, bo ma błotnik. Wystarczy z przodu zamontować koszyk i miejsce na torebkę gotowe. A zbędne kilogramy będą spadać same. Pomyśl o tym ;)


Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja rowniez nie polecam zadnych tabletek
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

kowalik88




Dołączyła: 04.08.2015
Posty: 1

Cześć, Z własnego doświadczenia polecam catering dietetyczny na odchudzanie. Zrzuciłam już 8 kg w ciągu 3 miesięcy. Nie mam za bardzo czasu na dużą aktywność fizyczną, a tutaj po prostu zdrowo się odżywiam i wiem ile spożywam kalorii każdego dnia. Ponadto jedzenie jest całkiem smaczne. No może z małymi wyjątkami. Szukałam jednak długo dobrego cateringu. Zmieniałam już kilkukrotnie. Na tę chwilę Dieti.pl jest chyba najlepsze. Korzystam od 2 tygodni i na razie nie mam ochoty zmieniać. Ktoś jeszcze z nich korzysta? A może polecicie lepszy?

lishaka




Dołączył: 11.03.2014
Posty: 6

Kluczem do tego jest przerzucenie się na zdrową żywność. Jeśli nie znasz dobrego sklepu z takimi produktami, to od siebie mogę Ci doradzić Tobio - tobio.pl. Znajdziesz tam produkty ekologiczne, nawet w niskich cenach i często robią fajne promocje.


fretka




Dołączył: 03.12.2016
Posty: 2

Ja też staram się schudnąć i dopiero zmiana podejścia coś na trwałe odmienia w tej kwestii. Do tej pory wydawało mi się, że mimo wyrzeczeń nie chudnę, a to napędzało niską samoocenę. Dopiero efekty zauważone przez kogoś z boku utwierdziły mnie w przekonaniu, że mogę nie dostrzegać postępów, ale to nie znaczy przecież że ich nie ma. Druga sprawa, to regularny (częsty!) ruch. Bez tego niewiele się zmieni, bo niestety ale samą dieta spektakularnych sukcesów nie odniesiemy, no i jest ryzyko efektu jojo. Ja się wspieram tez suplementami, ale tu zastrzegam, że to co się sprawdziło u mnie niekoniecznie będzie dobre dla Was, warto się też w tej sprawie skonsultować z farmaceutą lub lekarzem jeśli macie jakieś wątpliwości. Ja stosuję morwę slim efekt. Działa na mnie bardzo dobrze, dodatkowo jest w formie jaka mi najbardziej odpowiada.


Algodine




Skąd: Poznań
Dołączył: 09.02.2017
Posty: 4


Mitem jest twierdzenie, że im mniej będziemy jeść, tym więcej będziemy chudnąć, gdyż przy takim odżywianiu przemiana materii staje się bardzo wolna. Organizm odkłada wówczas na zapas, do tkanki tłuszczowej kalorie z każdego, nawet najmniejszego posiłku, gdyż chroni się przed dużym ograniczeniem dostawy nowej energii. I tak koło się zamyka, gdyż osoba mało je i nie chudnie.

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9


No jasne, jedynym rozwiązaniem jest rozsądna dieta, aktywność fizyczna i  zabiegi odchudzające w sprawdzonych gabinetach urody. Mom zdaniem to są najlepsze sposoby na uformowanie pięknej sylwetki, bo nie wierzę w tabletki ani diety cud. 

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


Najlepsze są naturalne sposoby, wysiłek fizyczny i zdrowe odżywanie. Proponuje zamienić słodkości na owocowe koktajle, mi osobiście najbardziej smakuje połączenie szpinaku, banana, pomarańczy, jabłka i wody mineralnej. Smacznie i przede wszystkim zdrowo :) 


 


wieliczkoaneta




Dołączyła: 07.03.2017
Posty: 1

Przede wszystkim pójść do profesjonalnego dietetyka, który rozpisze Ci dietę w której będziesz unikach wszystkich niezdrowych tłuszczy - np. tych które zawierają olej palmowy - czyli najwieksze spustoszenie w naszym organizmie. Nawet certyfikowane wyroby z zawartością oleju palmowego (a wiele firm certyfikuje rspo, jedyny chyba pozytyw to taki ze firmy te wspieraja większą ochronę środowiska natualnego i pozyskiwanie oleju ma nieco bardziej cywilizowany sposób) to nic zdrowego, bo to same najgorszej jakości tłuszcze trans, które po dodatkowej obróbce termicznej mogą okazać się zabójcze.Ponadto dużo ruchu - co najmniej 3 razy w tygodniu, dobrze zapisac się do trenera, który ułoży nam zestaw ćwiczeń optymalny dla naszej wagi i trybu życia. I zostawić fast foody!

  | 1 | 2 | 3 |