Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


  | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

jak schudnać z brzucha?

wikula




Dołączył: 20.10.2016
Posty: 3


dokładnie, moim zdaniem lepiej ćwiczyć wszystkie partie ciała niż tylko skupiać się na jednej.

Kuchareczkamonia




Dołączył: 13.03.2017
Posty: 6


Ćwiczenia to jedno ale warto zadbać o dietę, ja polecam takie koktajle pełne witamin i pomagające schudnąć jedzmy-zdrowo.pl/koktajle-owocowe-odchudzajace/

Elcia




Dołączyła: 15.03.2017
Posty: 1


Jak najbardziej ćwiczenie i dieta, ale spróbuj może sięgnąć po jakiś suplement wspomagający cały proces. Dużo czytałam o agreście indyjskim, sama się skusiłam i zamówiłam. Ciekawa jestem jaki będzie efekt. Opinie są dobre życzę powodzenia

Kristin




Dołączyła: 13.02.2017
Posty: 9

Barbarella tak się dzieje ponieważ pewnie źle się odżywiasz i masz wzdęty brzuszek. Powinnaś jeść zdrowo. więcej warzyw i kasz. Dzięki temu uda Ci się uzyskać płaski brzuch. Ja pije codziennie soki warzywne od jakiegoś miesiąca - odkąd kupiłam sobie Kalorika - wyciskarkę wolnoobrotową i widzę znaczną poprawę. 

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Miejscowe spalanie tłuszczu nie istnieje, dlatego lepiej ćwiczyć każdą partię, ale o tym było już wspomniane. Dodam natomiast że bardzo często dolna część brzucha to nic innego jak głównie woda, która nam tam zalega. Żeby się jej w jakimś choć stopniu pozbyć warto jeść dużo warzyw - w moim przypadku sprawdzają się brokuły. Kilkanaście tygodni jedzenia ich dzień w dzień i widać jak brzuch się spłaszcza.
hardcorowo

Zenobii




Skąd: Mielec
Dołączyła: 30.10.2017
Posty: 4


brzuch to przede wszystkim KUCHNIA. czyli to co jesz i ćwiczenia

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Zgadza się grunt to dobra dieta i polecam poczytać coś więcej na ten temat po czym ułożyć odpowiedni jadłospis, a druga sprawa to systematyczny trening o którym mowa powyżej.
Imbryczek.net.pl

moonika22




Dołączył: 02.02.2018
Posty: 2


Hej

Warto na poczatku rozróżnić 3 podobne do siebie (ale nie takie same) pojęcia czyli

? zdrowe jedzenie
? utrata wagi

? utrata tkanki tłuszczowej

Tak naprawdę aby schudnąć interesuje nas to ostatnie głównie.

 


brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

No coż. Najtrudniej jest schudnąc właśnie z brzucha. Szczególnie jeśli jestesm posiadaczami typu sylwetki jabłko, w którym największy jest wlasnie brzuch ( sama mam taki typ sylwetki i pomiimo, ze nie jestem jakaś tam gruba to brzuch mam spory).

Najlepiej jest ćwiczyć. Z naciskiem na ćwiczenia na brzuszek. No i można również zdecydować się na liposukcję ( która usunie tłuszcz z wybranej przez nas okolicy ciała).


NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24





brette napisał/a:
Szczególnie jeśli jestesm posiadaczami typu sylwetki jabłko, w którym największy jest wlasnie brzuch ( sama mam taki typ sylwetki i pomiimo, ze nie jestem jakaś tam gruba to brzuch mam spory).
Uważaj na węglowodany zwłaszcza tez proste, nawet te z surowych owoców. Przy takim typie sylwetki to właśnie węgle strasznie dają brzuszkowi pożywkę.

  | 1 | 2 | 3 | 4 |