Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


«   | 1 | 2 |  

powrót

Ultra Slim

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

Cóż postanowiła zdrowo się odchudzić, dieta plus dużo ćwiczeń aerobowych przyniosły niezłe efekty, jednak chciałam się wspomóc jakimś sensownym suplementem, poczytałam trochę na forach i w necie i doszłam do wniosku, że Women Ultra Slim będzie sensownym wyjściem, chciałabym usłyszeć co wy macie do powiedzenia na temat tego suplementu, zaznaczam, że nie wykluczam innego wyboru.

Kinilda




Dołączyła: 05.12.2011
Posty: 5

Generalnie jeśli chcesz schudnąć to przede wszystkim powinnaś postawić na dietę i ruch, ponieważ bez tych dwóch aspektów nic nie zdziałasz, jeśli lubisz wykonywać ćwiczenia aerobowe to doradzałabym dietę 1500 Kcal lub Dietę36s, nie brałabym Dukana bo one nie ma w sobie prawie w ogóle węglowodanów i będziesz po nim słabowita. Co do ruchu to już wedle własnego wyboru jednak ze wskazaniem na bieganie spacery i pływanie.

Jeśli chodzi natomiast o suple to Ultra Slim jest bardzo fajnym spalaczem tłuszczy i do tego skutecznym, mimo to na rynku znajdziesz od groma konkurencji supli o szumnych nazwach takich jak np: thermal pro , xenical ,alli ,linea , adipex, meridia. Generalnie muisz wybrać coś dla siebie :]

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

No fajnie ale ja np. słyszałam o Dukanie dużo pozytywów... ale z tego co się orientuje nie jest on dietą sprzyjającą jakiemukolwiek wysiłkowi fizycznemu... cóż...

Powiedz coś więcej na naszym forum o odchudzaniu o tym ultra slim ?

Kinilda




Dołączyła: 05.12.2011
Posty: 5

Cóż ultra slim to spalacz, tak samo jak l-karnityna, z tym, że na mnie działał nieco lepiej niż l-karnityna, nie wiem czemu ale jak połączyłam go z dietą i ćwiczeniami, to zrzuciłam w tempie ekspresowym, więc uważam, że dobry jest :P

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

Kinilda napisał/a:

Cóż ultra slim to spalacz, tak samo jak l-karnityna, z tym, że na mnie działał nieco lepiej niż l-karnityna, nie wiem czemu ale jak połączyłam go z dietą i ćwiczeniami, to zrzuciłam w tempie ekspresowym, więc uważam, że dobry jest :P


Uważasz, że dieta i ćwiczenia dały ci wyniki czy spalacz ?

Kinilda




Dołączyła: 05.12.2011
Posty: 5

myślę, że najlepsze wyniki dało mi wszystko naraz dieta,ćwiczenia i ultra slim - zawsze najlepsze efekty masz jak połączysz to wszystko :]

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

Kinilda napisał/a:

myślę, że najlepsze wyniki dało mi wszystko naraz dieta,ćwiczenia i ultra slim - zawsze najlepsze efekty masz jak połączysz to wszystko :]


Dobra a jaka ta dieta i ćwiczenia ?

Kinilda




Dołączyła: 05.12.2011
Posty: 5

Po pierwsze taka żeby zmieniła nawyki żywieniowe, dużo regularnych w ciągu dnia, po drugie produkty powinny być moim zdaniem łatwo przyswajalne no i zawierające dużo witamin i minerałów. ćwiczenia najlepiej aerobowe lub interwałowe, no i w tym przypadku ultra slim, przy takiej kompilacji nie ma opcji, żebyś nie miała zadowalających efektów po tabletkach :]

Amelania




Skąd: Tychy
Dołączyła: 19.04.2011
Posty: 7

No a powiedz mi jedno, tabletki typu ultra slim czy l-karnityna trzeba łykać przed czy po treningu i czy trzeba je brać rano ?

Kinilda




Dołączyła: 05.12.2011
Posty: 5

Amelania napisał/a:

No a powiedz mi jedno, tabletki typu ultra slim czy l-karnityna trzeba łykać przed czy po treningu i czy trzeba je brać rano ?


Zarówno na ultoce jak i na forach o odchudzaniu piszą bardzo różnie, niemniej popatrz na wałsny organizm, jeśli za słabo będzie wypalał to zwiększa dawkę, mnie wystarczyły 2 dziennie, przed śniadaniem i przed treningiem ;]

«   | 1 | 2 |