Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Jaka herbata najlepsza ?

krejzolka




Skąd: Kalisz
Dołączyła: 05.06.2010
Posty: 2

Podobno nie należy pić pu erh przez dłuższy czas, bo to może rozregulować organizm. Na stronie Fitea piszą że najlepiej stosować cykle 5-dniowe. Przez 5 dni pić pu-erh (czyli herbatkę intensywnie spalającą tłuszcz), a potem przez 5 dni-zieloną oczyszczającą organizm z toksyn, wolnych rodników itp. Dzięki temu łatwiej też rozprawić się z cellulitem.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Z tego co czytam to najlepsza jest zielona herbata,ale tak szczerze mówiąc wcale nie jestem o tym przekonany. Wg mnie najlepsze są po prostu ćwiczenia oraz dieta. Od picia herbatki raczej nie zrzucimy zbednych kilogramów...
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

ZdrowyStylZycia




Dołączyła: 24.12.2010
Posty: 7

Zgadzam się, że herbata (szczególnie zielona, którą piję już ponad dwadzieścia lat) może tylko wspomagać odchudzanie. Żeby trwale zrzucić wagę, należy uświadomić sobie jaka jest przyczyna naszej nadwagi czy wręcz otyłości. Jeżeli założymy, że to, na co zapracowaliśmy niewłaściwym trybem życia przez wiele lat (niewłaściwe komponowanie posiłków, jedzenie żywności przetworzonej, brak ruchu itd.) możemy naprawić w ciągu kilku tygodni to wielki błąd. Tak twierdzą w reklamach koncerny farmaceutyczne, produkujące żywność czy cudowne środki na odchudzanie (niektóre "suplementy";). Jeżeli chcemy "dojść do siebie" trzeba działań kompleksowych: przede wszystkim zmiana sposobu odżywiania i więcej ruchu. Wbrew pozorom nie trzeba wielkich wyrzeczeń i całkowitej zmiany trybu życia.
Więcej na ZdrowyStylZycia.pl
Karol Sz.; karolszygula.wordpress.com; ZdrowyStylZycia

sol1984




Dołączyła: 23.01.2011
Posty: 13

Herbat ziołowych polecam rumianek, mięte, bratek trójbarwny doskonale regulują trawienie, wspomagają metabolizm, zawierają wiele cennych mikro - makro elementów, które korzystnie działają na nasz organizm, oraz pozwalają pozbyć się wielu dolegliwości dermatologicznych (np.trądzik). Zioła te są niezastąpione w kuracji oczyszczającej.

Polecam również zieloną herbatę ;-)
Zdrowe odżywianie, dieta, sport- zaglądnij na mój blog

TeaDrinker




Dołączyła: 08.03.2011
Posty: 4

Zielona herbata + aktywność fizyczna = sukces ;)

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

podczas odchudzanie piłam herbatę czerwoną. jest strasznie śmierdząca i niedobra, ale jakoś dałam radę.
z innych herbat ziołowych polecam herbatę miętową, rumianek i melisę. czasami serwuję sobie melisę z gruszką albo pomarańczą.

juja85




Dołączyła: 26.05.2011
Posty: 2

Hejka mi bardzo odpowiada ziłowa herbata konopna (np. z czarnym bzem ) pije ja na zmiane z zielona herbata z Indii ajruwedejska HIMALAYAN ARMIT - po prostu pycha, spala tłuszczyc i dodaje energii. O dziwo dobre w smaku jak na herbaty ziołowe, a co najlepsze na upał można ją pic jako Ice Tea. Kupiłam je przez internet, jak są w sklepie to zaraz znikaja z półki. W 4 miesiace schudzłam 5kg, bez specjalnej diety, + 2 razy fitness w tygodniu. od razu czuje sie lepiej :super:

BeataG




Skąd: małopolska
Dołączyła: 31.08.2011
Posty: 5

Wesolutka napisał/a:

Jaka herbata jest najlepsza w wspomaganiu odchudzania i oczyszczania organizmu jednocześnie ? Na pewno bez cukru, bez sztucznych aromatów i liściasta, ale jaka z Waszego doświadczenia ???


zgodze sie ze herbata zielona i czerwona jest dobra, ale nie nalezy z nimi przesadzać. zielonej wystarczy 2 - 3 filizanki dziennie - to zdrowa alternatywa kawy, czerwona raz dziennie i co jakis czas nalezy zrobić przerwe - bo po prostu staje sie nieskuteczna jak piejmy ja na okragło.

Aby pobudzić oczyszczanie i uregulowac gospodrke wodną nie trzeba wiele. Wystarczy odpowiednia ilość błonnika w diecie i odpowiednia ilość wody.

Proponuje osobą, które maja zaparcia, zwiekszyć najpierw ilośc wypijanej wody a potem pomału wprowadzać zwiekszone ilości błonnika. Ilośc wody odpowiednią dla danego organizmu wylicza sie wg wzoru: waga podzielona przez współczynnik 30 ( np. 70kg : 30 = 2,33l dziennie) Oczywiście jak są upały, albo dużo mówimy lub pracujemy w klimatyzowanym pomieszczeniu powinniśmy dodać co najmniej 0,5 litra wody dziennie. Stosując zasadę 2/3 ilości wody wypijamy do południa a do wieczora resztę - możemy w pierwszym tygodniu nawet do 4 kilogramów schudnąć.

Zeby nie byc gołosłowną wypróbujcie prosze przez tydzień wypijanie odpowiedniej ilości wody dla swojego organizmu wg zasady 2/3 i do wieczora resztę i sprawdźcie ile kilo wam ubyło :) gwarantuje Wam ze odczujecie różnicę :)

poppi




Dołączyła: 28.06.2012
Posty: 2

ja polecam wszystkim zieloną i czerwoną herbate. Zielona chyba bardziej oczyszcza i dziala na cellulit, a czerwona na trawienie. tutaj znajdziecie fajne herbaty: www.africantea.com.pl

aresa




Dołączyła: 12.11.2012
Posty: 32

radzę uważać z tymi herbatkami na odchudzanie,większość z nich działa przeczyszczająco a to w nadmiarze nie jest dobre dla naszego organizmu.
Szukasz hostessy ??

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |