Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Środki wspomagające odchudzanie

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26


Tabletki to fajna sprawa ale tych akurat actifslim to nie próbowałam więc się nie wypowiem ;/
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

aniafilt




Dołączył: 03.06.2014
Posty: 1




Kitty napisał/a:
po latach odchudzania :-( jestem pewna w 100% że żadne tabletki odchudzające nie działają, ba, wręcz potrafią zaszkodzić rozregulowując metabolizm :-(
Zgadzam się . Też próbowałam kilka razy. Dopiero prawdziwe ćwiczenia dają efekt i dobra dieta. Mi dużo pomógł Chrom.  Trenerka na siłowni poleciała mi artykuł swojego kolegi fitvital.pl/prawidlowy-poziom-kortyzolu-zdrowy-wyglad nie jest to żaden preparat tylko suplement. Wspomaga przyswajanie cukrów itd. Zdecydowanie polecam. 

Blueberry




Dołączyła: 03.06.2014
Posty: 13

Przepisy: 217


A ja nie wierzę, że tylko na samych tabletkach da się schudnąć. Odchudzanie to ciężka praca i codzienna walka z samym sobą i żadne tabletki nie zastąpią nam ćwiczeń oraz zdrowego odżywiania.

Hubcio




Dołączył: 20.06.2014
Posty: 1


Jagody Acai zjadłem kilka opakowań i nie schudłem ani grama. Nie polecam.


poziomka_00




Dołączył: 10.09.2014
Posty: 1


Ja kupiłam Asnax i jestem z niego zadowolona. topsuplementy.com/asnax  Asnax hamuję tzw głód emocjonalny. Ja dzięki niemu odstawiłam słodycze i schudłam już 2 kilo D 

sandra.jak




Dołączył: 14.10.2014
Posty: 2


Wg mnie tabletki nie są najlepszym sposobem na odchudzanie, niszczą organizm, sama chemia, żołądek dostaje popalić. Tak jak już wspomniano ćwiczenia i dieta to są najlepsze sposoby na zgubienie zbędnych kilogramów, ewentualnie picie herbatek czerwonych, które pobudzają metabolizm. A ćwiczenia to różnego typu, ja zaczynałam od hula hop, który miał sprzęt do masażu uciskowego, a potem już bieganie, itp...

michal.jastrzebski




Dołączył: 19.10.2014
Posty: 1

Słuchajcie ja ogólnie pracuje jako sprzątaczka i kiedyś sprzatając jedno takie biuro natknalem sie na szafke, którą wycierałem itp. Wyobrazcie sobie, ze w srodku bylo pelno tabletek, a to L karnityna, a to jakies bio cla i innego tego typu preparaty. Masakra, wspolczuje takiej osobie, przeciez to taka chemia...

magda558




Dołączyła: 08.12.2014
Posty: 1

witam

ja osobiści uważam że środki wspomagające odchudzanie bardziej szkodzą niż pomagają. W moim przypadku kluczem do sukcesu było zmienienie podejścia do odżywiania.  Przeszłam na smaczne, ale zarazem zdrowe produkty i zastosowałam kilka zasad z tej strony dobrafigura.com.pl. Mają ciekawe podejście do tematu a przede wszystkim zdrowe.


Rukarolka




Dołączyła: 29.10.2014
Posty: 6


Kompot ze śliwek na mnie nie działa. Próbowałam wielu preparatów jagody Acai, Kapsułki octowe i chrom. Nic mi nie pomaga. Najlepiej jest mniej jeść i ćwiczyć. Wspomagacze nie na każdego działają.


edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Ja również nie wierze tym tabletkom wole po prostu mniej jesć:)
cofnąć się by wziąć rozbieg

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |