Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Środki wspomagające odchudzanie

Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


hmm ja jednak wierze w suplementy diety. Wiadomo, nie we wszystkie, ale w niektore - tak. Po prostu sprawdzalem ja, albo moi znajomi i dzialaja. Ostatnio moja zona od miesiaca zazywa Therm Line Fast i musze powiedziec, ze w koncu zaczyna po ludzku wygladac:P

cruella




Dołączyła: 01.04.2015
Posty: 8


Również wierzę w ich wspomagające działanie, nie odchudzą oczywiście same, trzeba się przyłożyć żeby efekty było znaczące, schudłam z acetomale ponad 8kg , wcześniej też odchudzałam się z suplementami, mam tendencję do tycia i odpuszczam sobie od czasu do czasu zdrowe odżywianie

ZdrowaZuzanna




Skąd: prawie Bydgoszcz
Dołączyła: 06.03.2015
Posty: 14


A czasami nawet wystarczy jeść lepiej, nasycając się, a nie koniecznie mniej ;) Tak można kiedy bazą diety są tłuszcze nasycone i jest ona bardzo uboga w węglowodany - główną przyczynę tycia. Tabletki to ściema, że siema o tyle mam o takiej chemii do powiedzenia. Warto też odróżnić tabletkacje od przemyślanej suplementacji ;)  

Nawet jeśli efekt zewnętrzny po tabletkach na zewnątrz widać to stan od środka może okazać się bardzo nieciekawy za jakiś czas.. Także gdy myślimy od odchudzaniu, należałoby w pierwszej kolejności pomyśleć o odpowiednim jedzeniu i o tym co chcemy osiągnąć w długim czasie, a nie jedynie na chwilę.


katrin24




Dołączyła: 13.04.2015
Posty: 3


Ja zawsze byłam przeciętnie aktywna fizycznie i przeciętnie się  również odżywiałam..  Niby jedno i drugie było ok ale czułam, że z odchudzania tym sposobem nic nie będzie a przybierałam na wadze dość szybko i nie mogłam zmusić się do większych wyrzeczeń.. Zaczęłam przeszukiwać internet znalazłam ranking spalaczy tłuszczu aktualnie dostępnych na rynku i odziwo mój organizm ruszył! Szybciutko zaczęłam tracić na wadze i teraz jestem szczęśliwa :)
Jesz i chudniesz: http://spalaczetluszczu.net

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Natrafiłem na ten sklep internetowy (bodypak.pl/pl/) i jest tam kategoria spalacze tłuszczu .Do tej pory byłem nastawiony bardzo entuzjastycznie do odżywek dla kulturystów i sądziłem, że one działają. Więc chyba zaczynam się przekonywać, że być może są substancje, które mogą przyśpieszyć metabolizm (sądząc po tym jak szybko potrafią redukować tłuszcz po masie to coś w tym jest).
hardcorowo

beatka




Dołączył: 25.05.2015
Posty: 4




czarnadama89 napisał/a:
Hej. Mimo tych wszystkich sprzeciwów, których się naczytałam postanowiłam kupić tabletki odchudzające Actislimfa. Poleciła mi je koleżanka, która stosowała. Jak zobaczyłam efekty to nie mogłam wyjść z podziwu. Sama spróbowałam i teraz i ja wyglądam lepiej 10 kg mniej Nie ma nad czym się zastanawiać Świetny preparat. Tabletki zmniejszają łaknienie oraz dzięki dużej zawartości chromu zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i utrzymuje właściwy poziom diety i efektowne rezultaty…
A mnie tu zalatuje reklamą... W cuda nie wierzę, bez odpowiedniej diety, regularnych ćwiczeń i ogólnie przejścia na zdrowy tryb życia nie schudnie się od jedzenia tabletek. Chrom jest dobry na zmniejszenie apetytu na słodycze, ale można kupić sam chrom w tabletkach, aby dodatkowo wspomagać proces odchudzania, ale nic więcej...

Amelia




Dołączył: 24.04.2015
Posty: 6


Błonnik jest najważniejszym składnikiem podczas odchudzania. Jest on wspomagaczem podczas odchudzania, ponieważ przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowe. Oprócz jego ananas czy chrom działa podobnie- w sposób zdrowy wypełnia żołądek - czujemy się syci. Podczas odchudzania ważne jest aby mieć w naszej diecie niezbędne witaminy i minerały dla bezpiecznego rozwijania się.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


lepiej nie faszerowac sie tabletkami bo nie pomagaja ;/
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie zawsze, ten środek co podałem wcześniej może być skuteczny. Zwłaszcza jeżeli ćwiczymy i pozostajemy aktywni na co dzień. 
hardcorowo

skywalker




Dołączył: 25.11.2015
Posty: 5

Bodykox napisał/a:
Nie zawsze, ten środek co podałem wcześniej może być skuteczny. Zwłaszcza jeżeli ćwiczymy i pozostajemy aktywni na co dzień.
No pewnie, że tak aktywność chociażby niewielka jak spacery jest konieczna. Nie wiem co stosowałeś, ale mi pomógł suplement z jagodami Akai pl.bestacaiberryplus.com warto właśnie zwracać uwagę, żeby suplement był naturalny.

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |