Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Jakie stosować?

teresa.lipon




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 11.02.2015
Posty: 2


a co w sytuacji jak ktoś jest po wypadku i mu lekarz zabrania aktywności ruchowej/?  ja na przykład jestem w takiej sytuacji i bardzo bym chciała ale mam takie lata, że żadne starania nie pomogą. tylko siedzieć w domu i tyć? a ja nie - zaryzykowałam i nie żałuję !!!!! mozecie sobie poczytać na stronach internetowych o Acai Original - nic tam sztucznego i nawet jak osoba starsza zażywa to jest bezpieczne. a kto by nie chciał 7 kg się pozbyć? no chyba, że ktoś chce odrazu 140 w tydzien to nawet acai original nie pomoze.. :) buzka!
:)

Kozak102




Dołączyła: 09.11.2014
Posty: 5


Ja akurat próbowałem Acai. Jadłem te kapsułki 3 miesiące i nie schudłem ani kilograma. Nie wiem czy to mój organizm taki nieposłuszny czy one nie działają akurat na mnie???


cruella




Dołączyła: 01.04.2015
Posty: 8


Ograniczenie się do łykania tabletek, zwłaszcza tych naturalnych nie spowoduje cudownego spadku wagi, to bezpieczne i łagodne środki zawierające wyłącznie wyciągi roślinne, jak np. acetomale, wspomagają odchudzanie ponieważ hamują apetyt, oczyszczają z toksyn wspomagają metabolizm, tu nie ma cudów, zdrowa dieta i aktywność fizyczna to podstawa odchudzania.

esperanza




Dołączyła: 25.02.2016
Posty: 9

Można ewentualnie spróbować substancje spalające tłuszcz oraz przyspieszające przemianę materii. To może być kofeina, tauryna usprawniająca rozkład tłuszczów czy też inositol metabilizujący tłuszcze. Te substancje w czystej formie można dostać na kofeina-sklep.pl ale warto przy tym pamiętać, że one jedynie wspomagają, natomiast podstawą jest odpowiednia dieta i ruch.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie ma preparatów, które wspomagają zrzucanie wagi. Liczy się jedynie bilans kaloryczny. Można próbować stosować takie, które podnoszą termogenezę organizmu lub blokują apetyt. Same z siebie jednak nie odejmą nawet 1 grama wagi.
hardcorowo

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24



Nie ma takich, które spalają tłuszcz, jedynie są takie, które przyspieszą termogenezę, czyli przyspieszą metabolizm, a najlepsze są tu ... ostre przyprawy - pieprz kajeński, chili, imbir, są też w tej grupie kofeina i tauryna, jest też zielona herbata. Natomiast chrom stymuluje mechanizmy przyspieszające spalanie tłuszczu z jego magazynów w wątrobie i tkance tłuszczowej. Dla wątroby pomocne są ze związków cholina, inozytol i aminokwas metionina, a produkt to kurkuma, dla tkanki tłuszczowej zielona herbata i pieprz kajeński.

miśka




Dołączył: 14.03.2016
Posty: 3


A próbowałyście produktów Wellness z Oriflame? Marka kojarzy się tylko z kosmetykami, a w ofercie mają również fajne koktajle, zupy czy suplementy. Nie schudną "za was", ale na pewno pomogą zapanować nad głodem i uzupełnią niedobory witamin.

Sama używam i teraz jest promocja na zestaw startowy jakby ktoś chciał wypróbować i zaoszczędzić.

Skuteczne odchudzanie z darmową pomocą dietetyka www.kupuj-z-ori.pl

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Jeżeli ktoś ma zamiar stosować to polecam już te, które związane są ze sportem a nie kosmetykami. Na polskim rynku dobrze znane są firmy Olimp, Trec, Activelab.
hardcorowo

leosia78




Dołączył: 11.02.2017
Posty: 3


Wydaje mi się, że podczas odchudzania warto przede wszystkim sięgać po produkty, które podkręcają nasz metabolizm. Jeśli dużo ćwiczymy to ważne jest dostarczanie odpowiedniej ilości składników, dlatego warto przyjmować odżywki.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Dokładnie, takie produkty też mogą okazać się naprawdę dobre.
hardcorowo

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |