Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   »

powrót

Jakie stosować?

kitkaś




Dołączyła: 22.03.2017
Posty: 12


żadne suplementy czy tabletki nie sprawią ze schudniemy, jeśli nie będziemy ruszać się (na ile kto może0 i bez wprowadzenia diety, mi samo wywalenie glutenu spowodowało że chudnę, odstawiłam też nabiał i cukier, po co ładować w siebie prozapalne produkty, zamulające i powodujące dodatkowe choroby ( między innymi autoimmunologiczne), do tego suplementuję różnego rodzaju wspomagacze, na podkręcenie metabolizmu, na likwidację cellulitu itd, ważne by to były suplementy naturalne bez tych wszystkich ''wspomagaczy i wypełniaczy''

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja zawsze powtarzam, że w dzisiejszych czasach wystarczy po prostu odpowiednio dobrze się odżywiać, rozsądek to podstawa.
hardcorowo

Algodine




Skąd: Poznań
Dołączył: 09.02.2017
Posty: 4

Polecam Algodine z brązowymi algami w składzie, które zawierają polifenole, redukujące działanie enzymów trawiennych. Dzięki temu tłuszcze i cukry trawione są w mniejszym stopniu, a liczba przyjmowanych kalorii spada.

Z kolei zawarty w nich naturalny jod biologiczny, składnik hormonów tarczycy, stymuluje termogenezę, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej.

 


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Najlepsze środki na odchudzanie to naturalne środki. Ze swojej strony polecam:

spirulinę

zieloną kawę

zielony jęczmień

jagody Acaj ( są w róznych wersjach chociaz sama preferuję tę naturlaną czyli same jagody).

Stacjonarnie dostnieie na pewno ponieważ jest bardzo wiele sklepów ze zdrową żywnością w każdymmieście. Polecałabym jednak poszukać ich w aptekach internetowych ponieważ tam jest najtaniej.


karolina.sz87




Dołączył: 01.08.2019
Posty: 4


Ja uważam, że żadne suplementy nie zastąpią zdrowego trybu życia (ruch + zbilansowana dieta)

WiktoriaB




Dołączyła: 03.11.2022
Posty: 3

Moim zdaniem takie, gdzie producent czy dystrybutor po pierwsze ma siedzibę w Polsce. Po drugie, warto zwrócić uwagę na opis. Jeżeli masz w nim zawarte składniki i informację że dany środek wspomaga odchudzanie, co nie zwalnia z obowiązku myślenia nad zmianą diety i ćwiczeniami, a nie sam w "cudowny" sposób ciebie odchudzi, to warto rozważyć taki zakup. Bardzo dobrym przykładem in plus moim zdaniem jest tu Shape Up. Opis i przedstawienie środka nawet w sklepie jest bez ściemy.... Natomiast jak w opisie masz, ze dane tabletki same cię odchudzą, że ktoś gwarantuje ci nie wiem 25 kg w miesiącu bez ćwiczeń (no chyba, ze ważysz około 300 kg i zastosujesz dietę 1200 kcal, to taki wynik jest możliwy, nie mniej po miesiącu to nadal będize 275 kg i tego rodzaju odchudzanie wymaga stałej kontroli lekarza), to uciekaj od tego rodxzaju produktu jak najdalej tylko można 
Jak możesz to pomagaj, bo nigdy nie wiesz czy kiedyś nie będziesz liczyła sama na czyjąś pomoc

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   »