Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   »

powrót

Środki wspomagające odchudzanie

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

Czy przypadkiem nie ma to podłoża natury psychicznej? W wiellu przypadkach takie napady mają związek z zaburzeniami odżywiania oraz dobrze będzie skontaktować się z pschodietetykiem. 

Zmotywuje Cię do zmian w Twoim sposobnie odżywiania oraz doradzi, jak je wprowadzić skutecznie

Dzięki temu ograniczysz napady łakomstwa czy efekt jojo.


PatrycjaS123




Dołączył: 13.07.2021
Posty: 1

Samo korzystanie z takich środków na pewno odbije się na zdrowi i na pewno nie jest to bezpieczne dla człowieka .. Podstawowym i najważniejszym czynnikiem, który decyduje o tym czy chudniemy jest  ujemny bilans kaloryczny. Po drugie dodając do tego zróżnicowane treningi, wzmacniamy mięśnie i przyspieszmy metabolizm. A trzecia zasada to uzupełnianie witamin, o czym często zapominamy. Ja na przykład biorę suplementy, więc mogę je polecić, bo dopełniają dietę i na pewno nie szkodzą tak jak te cudowne spalacze..

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Wbrew pozorom to bardzo prosty schemat. Wystarczy postanowić sobie ile chcemy schudnąć i krok po kroku realizować swój plan. Zacząć ćwiczyć (a pogoda temu bardzo sprzyja) no i zmienić nawyki żywieniowe. Jeśli nie lubimy gotować i stać w kuchni to warto jest skorzystać z cateringów, a ich na rynku nie brakuje. Oczywiście o każdym opinie są różne, ale ja osobiście dobrze wspominam przygodę z fit na 5 catering. A no i warto robić sobie zdjęcia co tydzień np żeby widzieć realnie efekty naszej pracy.

WiktoriaB




Dołączyła: 03.11.2022
Posty: 3




czarnadama89 napisał/a:
Hej. Mimo tych wszystkich sprzeciwów, których się naczytałam postanowiłam kupić tabletki odchudzające Actislimfa. Poleciła mi je koleżanka, która stosowała. Jak zobaczyłam efekty to nie mogłam wyjść z podziwu. Sama spróbowałam i teraz i ja wyglądam lepiej 10 kg mniej Nie ma nad czym się zastanawiać Świetny preparat. Tabletki zmniejszają łaknienie oraz dzięki dużej zawartości chromu zmniejsza zapotrzebowanie na słodycze i utrzymuje właściwy poziom diety i efektowne rezultaty…
W bajki jakoś już nie wierzę. Nie ma czegoś takiego jak cudowne tabletki, które spowodują, ze waga sama będzie spadać. I o ile rozumiem logikę w zastosowaniu środków tego rodzaju jak Shape Up, gdzie masz podane składniki i przy każdym wyjaśnione co dany pierwiastek wspomaga przy odchudzaniu, jaka jest jego rola, ale równocześnie zaznaczone bardzo mocno, że jest to środek wspomagający odchudzanie.I jest tam jasno określone, że  bez zmiany diety czy nawyków żywieniowych oraz pracą nad sobą poprzez ćwiczenia, jazdę na rowerze czy basen, nie będzie zadowalających efektów
Jak możesz to pomagaj, bo nigdy nie wiesz czy kiedyś nie będziesz liczyła sama na czyjąś pomoc

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |   »