Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu


«   | 1 | 2 |  

powrót

Udało mi się:)

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Udało mi się znaleźć doskonały sposób na odchudzanie!Nie mówię tu o dietach typu dieta Dukana, dieta kopenhaska, śródziemnomorska, kapuściana....Mam na myśli indywidualnie dobrany jadłospis, który pozwala mi czerpać po trochu z każdej wyżej wymienionej i niewymienionej diety:) I wcale nie musiałam iść do dietetyka:) Może ktoś z was wypróbował już podobne menu i chce podzielić się wrażeniami?

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


Podziel się informacjami o swoich zasadach i menu. Do tego też służą fora :) a i forumowicze będą wdzięczni :)

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Co tydzień zamawiam jadłospis dostosowany do moich indywidualnych potrzeb. W prawdzie płacę za niego 5 zł, ale mam pewność że niczego w diecie mi nie zabraknie. Jestem małym leniuszkiem jesli chodzi o inwencję kulinarną, dlatego takie menu to doskonałe rozwiązanie. Dostaje ciekawe kombinacje żywieniowe, które urozmaicają moją codzienną dietę:)Przy tym jest to doskonała zabawa!

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


To jak nie musisz iść do dietetyka to komu płacisz ? Coś nie rozumiem.

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Taki jadłospis kupuję w serwisie mydiet.pl. Słyszałaś o nim?

Celine




Skąd: Elbląg
Dołączyła: 01.04.2009
Posty: 90

Przepisy: 26


dietka11 napisał/a:

Taki jadłospis kupuję w serwisie mydiet.pl. Słyszałaś o nim?


Tak słyszałam. W tym poście "szeptasz" i w końcu piszesz, że kupujesz w mydiet, a w poście www.forum.odzywianie.info.pl/viewtopic.php?t=1159 zapraszasz do odwiedzania Was w serwisie. To kim w końcu jesteś klientem czy sprzedawcą ?

Nawet nie chciało Ci się sprawdzić, co napisałaś wcześniej :down:

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Od niedawna jestem użytkownikiem tego portalu,w którym pracuje moja dobra znajoma. Poprosiła mnie, bym wstawiła krótką notkę o tym serwisie. Zrobiłam to z wielką przyjemnością, ponieważ sprawdziłam ich wiarygodność i nieprzerwanie korzystam z ich usług (jadłospisów) :super:

Rokl
moderator



Skąd: Polska
Dołączył: 19.12.2008
Posty: 79

Przepisy: 106

Pomógł: 4


Jeśli rzeczywiście dieta jest skuteczna to proszę ją przedstawić a nie owijać w bawełnę i rzeczywiście "szeptać". Nie wiadomo o co Ci chodzi w postach, a jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze :-|

dietka11




Dołączyła: 30.09.2011
Posty: 7

Chodzi mi o to, by użytkownicy, którzy korzystają z indywidualnie dobranego jadłospisu podzielili się swoimi wrażeniami! Czy podobnie jak ja są zadowoleni z takiej formy odchudzania! To nic z "szeptaniem" nie ma wspólnego!!!!

kaskazzz




Dołączyła: 21.08.2013
Posty: 1


chyba muszę spróbować bo nic nie działa..

«   | 1 | 2 |