Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

Zaczynamy odchudzanie

Kasia_1988




Dołączyła: 30.12.2018
Posty: 2

Czy ktoś może polecić trenera personalnego w Poznaniu?
Kasia_1988

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



A o którą dokładnie dzielnicę chodzi?
hardcorowo

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Za tydzień będzie rok jak zaczęłam bardziej patrzeć na to co jem. Schudłam 12 kg, może nie jest to jakoś bardzo dużo, ale na 62kg postanowiłam sobie zrobić przerwę. (w pół roku zeszło te 12kg, od pół roku waga utrzymuje się taka sama). Na początku było może trochę ciężko, bo ja uwielbiam pizze, wino, słodycze i szczerze nie wobrażałam sobie że dam radę dłużej niż tydzień wytrzymać bez słodkości. Było odmierzanie wszystkiego które mnie np męczyło, było 5 posiłków dziennie bo niby tak jest najlepiej. Przez pierwsze 2 miesiące przestrzegałam tych zasad, później dopiero zaczełam "bawić się" tą dietą i ustawiąc sobie to wszytsko jak mi się podoba. Nie chciałam chudnąć zbyt szybko bo wiele razy słyszałam że kilogramy szybciutko mogą wrócić.


zieba




Dołączyła: 27.12.2021
Posty: 11


Przez cały tydzień dbałam bardzo o linię - produkty zdrowe, nieprzetworzone, dania niskokaloryczne, ćwiczenia. Na weekend wyjechałam do rodziny i skończyło się. Lody, ciasto, wafelki, lody. I lenistwo. A potem wyrzuty sumienia. Też tak macie?

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

A ja nie właśnie wyjechałem do rodziny a w tym i wesele. U rodzinki jem mniej więcej wg diety tzn bez ważenia produktów ale pory i rodzaj pokarmów zachowany. Na weselu zgrzeszylam 3 kawałkami ciasta. Ale wyskakakalam przez te parę Godzin. Natomiast z innych potraw nie jadłam tłustego i w panierce... Warzywa i mięsko. Można? Można

Na co dzień staram się równiez wybierać niskokaloryczne produkty:

http://www.gotowanie24.pl/czy-makaron-chinski-pochodzi-z-chin/

Na przyklad makaron ;)

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Ja za pierwszym razem schudłam 6 kg. Potem znowu przytyłam jakieś 3 kg. Od lutego znowu dieta.

maja_kk




Dołączyła: 27.03.2023
Posty: 4


Osobiście się pochwaliłam bo udało mi się schudnąć aż 15 kg :)


Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14


Hejka,Pytanie do osób, które się znają i do tych, które już to przerobiły na sobie. Postanowiłam się wziąć za siebie i pozbyć się chociaż części nadwyżki kilogramowej. Dieta włączona, kilogramy idą powoli w dół, ale pora włączyć też ruch. Zależy mi na zrzuceniu bebzola, bo niestety mam typową otyłość brzuszną, dlatego polecicie jakieś naprawdę skuteczne ćwiczenia na brzuch? Chodzi mi głównie o to, by go w trakcie odchudzania trochę ujędrnić, żeby jak najmniej skóry zostało. Zależy mi też na jego dolnej części, bo już mam niestety brzydki zwis, którego boję się, że nie uda się zniwelować :((chodzi o typowy brzuch przy otyłości hormalnej ze zwisem skóry na dole).

pady




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 15

Dla mnie podstawą jest wykluczanie z diety wszystkiego, co szkodliwe i kaloryczne. Nie trzeba mieć cudownej, idealnej diety, tylko trzymać się prostych zmian. 

  | 1 | 2 | 3 |   »