Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Mój sposób na odchudzanie

Bogusia Ustczan




Dołączyła: 26.01.2011
Posty: 1

Żeby zrzucić kilka kilogramów co roku gdzieś wyjeżdżam.
Jesienią zeszłego roku wynajęliśmy z mężem apartament nad morzem w Ustce.
Codzienne długie spacery przez pierwsze dwa dni, a potem bieg brzegiem morza, ograniczenie pieczywa do zera, rezygnacja z ulubionych słodyczy, dużo warzyw w różnych postaciach.
Rezultat: - 3kg. Niby niedużo, a tak cieszy. Wprawdzie po powrocie do domu dwa z tych trzech wróciły (nie wiadomo kiedy) ale zima zawsze była dla mnie pod tym względem ciężka.
Na wiosnę znowu odwiedzę Ustkę
Apartamenty Ustka to mój sposób na odchudzanie

Barnaba




Dołączyła: 04.05.2011
Posty: 1

Każda kobieta chciała by wyglądać jak osa, mieć gładką skórę, cerę jak młoda brzoskwinia.
Więc stosują różnego rodzaju cudowne diety, chodzą do lekarzy specjalistów którzy zlecą proste badania i przepiszą specyfiki, I zaczyna się zwykła droga. Od lekarz do apteki, dom
,,dieta cud,, tabletki i co? Po paru tygodniach jest gorzej lub zostajemy na tym samym poziomie wagi lub zaczynamy odczuwać inne dolegliwości.
Jeśli stracimy parę kilogramów nadwaga wraca jak bumerang i często z podwojoną siłą.
Znowu stres (jestem gruba jak świnia) i nie schudnę chyba nigdy a stres powoduje nadmierną produkcję tłuszczu w naszym organizmie co skutkuje nadwagą. Propozycja zaakceptowania siebie taką jaką jestem też jest nie dopuszczalna wręcz szkodliwa. cdn.
Więc o co tu chodzi?
Kochane kobiety, chodzi o metabolizm. Przemiana materii u osób z nadwagą została poważnie naruszona co w konsekwencji prowadzi do otyłości, złego samopoczucia, chorób serca, jest to tragedia i szok dla naszego organizmu. Pytanie , jak przyspieszyć nasz metabolizm? Jest wiele specyfików na ryku w które możemy zaopatrzyć się i stosować. Wiele z nich to jedno wielkie oszustwo, wyciąganie pieniędzy z waszych kieszeni a rezultaty kuracji mizerne. Medycyna chińska znana od tysięcy lat ma na to swoje sposoby. Istnieją naturalne
Suplementy, które pomagają, leczą, opóźniają starzenie, dodają sił witalnych, doprowadzają nasz organizm do pełnej stabilizacji, która w konsekwencji prowadzi do somouzdrowienia. Oczywiście trzeba od czegoś zacząć. Koniecznością jest oczyszczenie organizmu z wszelakich toksyn, złogów które zalegają w wątrobie, nerkach i w jelitach cienkim i grubym jest tego około 3 kilogramów. Można to porównać do zatykającej się rury kanalizacyjnej. Pamiętać należy, o piciu dużej ilości wody i spożywać artykuły zgodne z grupą krwi. Leki które, zażywamy bez oczyszczenia działają tylko w 10%.
Stare chiński przysłowie mówi:
,,chcesz żyć długo – utrzymuj jelita w czystości, chcesz żyć bardzo długo – utrzymuj jelita w stanie pustym!,,

Mogę pomóc, doradzić, proszę o kontakt telefoniczny 693643423 lub e-mail barnaba.54@wp.pl

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

ja najwięcej schudłam na wakacjach w Hiszpanii. Pyszne jedzenie, zdrowe i niskokaloryczne jedzenie. Upały. No i morze...
nie ma nic lepszego niż odskocznia od naszych kalorycznych, rodzimych smakolyków :)

JacekMalicki




Dołączył: 09.12.2011
Posty: 2

Same spacery raczej za wiele nie pomogą :) Ja dodatkowo polecam od siebie wzmożony wysiłek fizyczny - może to być jogging, czy też ćwiczenia siłowe (dla kobiet aerobik).

aresa




Dołączyła: 12.11.2012
Posty: 32

każdy pomysł jest dobry jeśli osiąga się wymarzony cel,ja staram się dużo spacerować i jeść lżejsze posiłki będąc w domu,nie muszę nigdzie jechać,żeby schudnąć.
Szukasz hostessy ??

sanica




Dołączyła: 06.10.2013
Posty: 17

Przepisy: 662


Żeby schudnąć to jedynymi i zdrowymi sposobami są ćwiczenia i zdrowa dieta. Niestety inaczej się nie da.

krys12




Dołączył: 11.09.2014
Posty: 1

moim sposobem na odchudzanie jest dieta i ćwiczenia. 

Ćwiczę 5 razy dziennie.

diete stosuje już 3 miesiące non stop


klarun




Dołączył: 19.08.2014
Posty: 66

Ja miałem straszny problem z nadwagą, ale wybrałem się do dietetyka i udało mi się znaleźć dobre rozwiązanie, które jest dopasowane do mnie. Myślę, że warto tak właśnie zrobić, a do tego jeszcze ćwiczyć i ćwiczyć:)

sandra.jak




Dołączył: 14.10.2014
Posty: 2


No każdy ma różne sposoby na odchudzanie, mi przydałby się taki wydruk 3d mojej osoby, na który bym patrzyła codziennie i mówiła, cholerka czas się wziąć i walczyła, aby z każdym kolejnym dniem wyglądać lepiej. A na koniec odchudzania zostawić ten wydruk i jak będzie kusiło sięgnąć po coś słodkiego w większych ilościach spojrzeć i stwierdzić, ze nie warto niweczyć to co się osiągnęło...

karolciacz




Skąd: Gliwice
Dołączyła: 16.10.2014
Posty: 1


Mój sposób to po prostu jedzenie regularnych posiłków w nie za dużych ilościach. Po prostu jem mniej, ale częściej. Do tego też czasem coś ćwiczę, ale ostatnio nie mam czasu, ani możliwości. Dieta to podstawa sukcesu ;)
Chcę być fit, aby móc zakładać stylowe sukienki

«   | 1 | 2 | 3 |