Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 |   »

powrót

Doradzicie co dać tacie na 60 te urodziny

Karcia




Dołączył: 23.09.2021
Posty: 1

Ostatnio na urodziny rodziców kupiłam im eleganckie etui do telefonu. Jest to coś, co jednak zawsze przy sobie noszą i pomyślałam, że będzie im się z nich dużo wygodniej korzystało w takim pokrowcu. Myślę, że to bardzo dobry pomysł na prezent.

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

Trudno jest odpowiedzieć na to pytanie z uwag na to, ze ludzie są różni. Mają inne zainteresowania, oczekiwania. Poza tym w dużej mierze jesteśmy ograniczeni przez budżet. Im wiekszy budżet, tym oczywiśćie możliwosci jest wiecej :)
Od siebie polecam na pewno
dobrą książke
butelke markowego alkoholu
ewentualne szachy
Można też zastanowić się nad jakimiiś fajnymi akcesoriami kuchennymi jeśli tata ma smykałk do gotowania

calour




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 25.03.2022
Posty: 15

Pomógł: 1



A jaką kawę piłeś do tej pory? Masz odpowiedź na swoje pytanie. Kupujesz taką samą tylko w ziarnach, a nie mieloną i już. A jak piłaś rozpuszczalną to ci wszystko jedno, bo nie wiesz co to smak dobrej kawy.

Jeśli zależy Ci na aromacie i jakości polecam kawę świeżo paloną -  w palarniach palą kawę do 2 miesięcy przed sprzedażą. W marketach kawa jest palona nawet do roku.

Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Kawę z ekspresu zalewam zimnym mlekiem (rozpuszcza się bez problemu) dodaje kostki lodu i to co mam w domu np bitą śmietanę z tartą gorzką czekoladą. Jak są lody to zamiast kostek lodu to słodkie lody i na to bita śmietana a na śmietanę też różnie, kokos, orzechy itd ;)

Kupuję dobrej jakości kawę ziarnistą:

Polecam tutaj szczególnie studio Kawy. Można znaleźć tam kawy z wielu zakątków świata.

ewcia.b




Dołączyła: 15.06.2023
Posty: 1

a może jakiś elegancki dodatek? ja w zeszłym roku kupiłam pasek mężowi a też chcę kupić podobny tacie

Delmak




Dołączył: 03.02.2024
Posty: 5


Wyjedźcie we dwie na wycieczkę to będzie najlepszy prezent musi być droga wystarczy być razem powodzenia ;)

 


  | 1 | 2 |   »