Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 |   »

powrót

Jakie wyciskarki?

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Ja polecam markę Hurom, jesli chodzi o coś niezawodnego.
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

empatia




Skąd: świat
Dołączyła: 28.10.2016
Posty: 5


Mogę stwierdzić ,że wyciskarka w domu to sprzęt nie zastąpiony i bardzo potrzebny. Wiadomo,ze każda firma agd ma w swojej ofercie takową,ale nie każda sprawdzi się w domowej kuchni. 

Proponuje zapoznać się z ofertą firmy proponującej wyciskarkę Hurom. Jest ona zgrabna, elegancka, mała,pasuje do każdego wnętrza a poza tym wyciskanie soku jest proste a sam sok klarowny.


tiara00




Dołączył: 13.01.2017
Posty: 5

Dokładnie hurom to porządna marka, warta swojej ceny. Ja mam od roku jakoś i jestem mega zadowolona 
Dieta i ćwiczenia to klucz do schudnięcia? Zobacz więcej na http://fabrykafigury.pl/

Mateusz1258




Dołączył: 31.01.2017
Posty: 4


Ja 3 lata temu kupiłem wyciskarkę w Lidlu. Mam ją do dzisiaj a kosztowała grosze. Czasami można dostać tam fajne rzeczy :D

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Powiem Wam,ze sama również mam wyciskarkę ale jest to porządna wyciskarka Kuvingsa. Wiem,ze takie wyciskarki nie są tanie ale jeśli możecie sobie na taką pozwolić to warto ponieważ soki są smaczne Jest mega wydajna. Poza tym jest o wiele łatwiejsza w czyszczeniu ( wczesniej miałam tanią i nie ma praktycznie porównania).

Polecam również poczytać sobie o diecie owocowej. W diecie tej wyciskane soki są jedną z podstawowych rzeczy.  


Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Wszystko zależy do tego jaki budżet posiadasz na zakup wyciskarki do soków, ale taki dobry model na użytek domowy to koszt około 500zł. Szukaj w dobrych sklepach internetowych.

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Fajne są wyciskarki Omega. Są to już wyciskarki z wyższej półki, ale jakościowo są naprawdę porządne i przewyższają o wiele większość wyciskarek jakie możecie dorwać w popularnych sklepach z urządzeniami agd ( a za jakość jednak trzeba zapłacić).

 Polecam szczególnie wyciskarki poziome. Zajmują ogólnie więcej miejsca, ale za ich pomocą można nie tylko wycisnąć soki. Ale na przykład zrobić prawdziwą nutellę z orzechów. Tak wiec są o wiele bardziej uniwersalne.


  | 1 | 2 |   »