Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Gdzie na wakacje w Polsce

dafcio989zzz




Dołączył: 10.07.2022
Posty: 1

Dla osób, które uwielbiają spędzać czas na świeżym powietrzu, najlepszym miejscem jest Wrocław, który słynie z pięknych ogrodów i parków miejskich. Dla tych, którzy kochają kulturę, Warszawa jest najlepszym miastem do odwiedzenia. Polska ma jedne z najpiękniejszych miast i miasteczek w Europie. Właśnie stolica Warszawa słynie z zabytkowych budynków i tętniącego życiem życia nocnego.
Dom i ogród jest jednym z najbardziej relaksujących hobby dla tych, którzy lubią spędzać czas w domu. W tym artykule podzielimy się kilkoma najbardziej skutecznymi wskazówkami...porady dom i ogród

kukriew8173




Dołączył: 11.07.2022
Posty: 1

Ja zawsze jeżdżę na WAKACJE Salon Wakacje.pl Żagań  jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, polecam  Co ciekawe mają często dużo lepsze rabaty niż w innych miastach i można to ogarnąć online :) 

Suwi




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 24.02.2023
Posty: 6

A ja polecam Okuninkę nad jeziorem Białym :) Świetny klimat, w okolicy piękny Poleski Park Narodowy. Plaża jak również dobre ceny jedzenia.

Noclegi w Okunince również są w korzystnych cenach, najlepiej jest wynająć sobie domek noclegowy :)

IrenaM




Dołączyła: 11.04.2022
Posty: 8


Jezioro Białe podobno jedno z ładniejszych miejsc, aczkolwiek nigdy tam nie byłam. Ja polecam zdecydowanie Jezioro Żywieckie ;) Przepiękne jak dla mnie bajeczne miejsce. Chciałabym też w tym roku skorzystać z jakichś wakacji za granicą może jakieś oferty last minute do Turcji Last Minute Turcja - Wakacje Last Minute do Turcji - TraveliGo.pl

miki789




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 08.06.2018
Posty: 1

Jeśli masz możliwość wybrać się na wyprawę w okolice Kanału Elbląskiego, to naprawdę warto jedyna taka atrakcja na skalę świata. Sporo możliwości tam się pojawia, a sam kanał także ma unikatowy charakter i super będzie go nieco lepiej poznać.


alakiwik




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 14.06.2023
Posty: 1

Mnie się bardzo podoba na Mazurach. Mamy tam swoje miejsce z mężem  - Domy Konesera. i już kolejny raz wybieramy sie   tam na krótki wypad by odpocząć. Jest tam pięknie spokojnie. Obcowanie z naturą, cisza spokój i wspinała atmosfera. Do tego klimatyczne domki w stylu wiejskim i świetne  jedzonko

parta




Dołączył: 30.05.2023
Posty: 6

Wydaje mi się że najlepiej jechać nad nasze piękne morze. Lubię je mimo że nie zawsze jest tam pogoda ale przecież można też pojechać gdzieś na zwiedzanie a nie tylko siedzieć na plaży. Jak już będę na miejscu w Trójmieście to sprawdzę co ma w ofercie wypożyczalnia samochodów w Gdańsku  bo chciałabym też pojeździć trochę po zatoce a może nawet na Hel.

kaja.sz89




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 03.08.2023
Posty: 10

Co roku jeździmy z mężem do Zakopanego -) Ostatnio udało nam się zobaczyć Morskie Oko, coś niesamowitego, ogromnie polecam się wybrać i zobaczyć to na własne oczy -)


Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14

Znacie jakieś sprawdzone, fajne miejsca na krótki pobyt w Polsce. Obowiązki, problemy w domu i pracy już mnie przerastają i niestety odbija się to na zdrowiu.
Pewnie do wiosny jakoś przetrzymam, ale taka fajna lista ciekawych miejsc (pobyt i atrakcje) będzie też przydatna dla innych. Wyjazd z Warszawy dla osoby samotnej.
Jeszcze jedno pytanie - czy ktoś tak miał, że ze stresu po prostu ciężko mu się oddychało i było jakby słabo. Ekg i prześwietlenie płuc zrobione (do zabiegu) i jest ok. Anemia pod kontrolą więc raczej to będzie stres i brak urlopu od 5 lat. Nie wiem czy iść do internisty czy od razu do psychiatry.

martasobczak




Dołączył: 27.09.2023
Posty: 4

Młyn w Witowicach. To nowoczesne miejsce, gdzie można wykorzystać naturę do udanego wypoczynku. Ciekawa perspektywa, szczególnie jeśli komuś zależy na komfortowym miejscu, gdzie będzie nocleg, miejsce gdzie będzie można wypocząć.


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |