Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | . . . . | 180 |  

powrót
Wszystkie posty użytkownika magnulka934
magnulka934




Skąd: Katowice
Dołączyła: 08.01.2023
Posty: 2


Ja ostatnio właśnie z polecenia znajomem na Notino kupiłam sobie olejek do ciała i szczotkę i już po tygodniu widzę efekty co jest super! :) muszę dokupić na pewno znowu jakiś olejek bo ten mi się powoli kończy
» przejdź do wątku

magnulka934




Skąd: Katowice
Dołączyła: 08.01.2023
Posty: 2

Ja pierwszy raz taki dezodorant na Notino znalazłam i tam kupiłam :) i teraz totalnie się na nie przerzuciłam, są sporo wydajniejsze! i wiele ma piękne zapachy
» przejdź do wątku

ervestina




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 20.02.2023
Posty: 3


Ja próbowałam wielu diet rozpisanych przed dietetyków i efekty były mniejsze lub większe, ale największe problem z utrzymaniem efektów. Najczęściej kończyło się szwankiem na metabolizmie i efektem jo-jo.

Zaczęłam inaczej myślec - raczej z perspektywy zdrowego żywienia, niż męczącej diety. W zasadzie wystarczy trzymać się kilku zasad - np. wyeliminowanie cukry, białej mąki, skupieniu się na jedzeniu podczas jedzenia czy picie większej ilości wody, aby zauważyć pierwsze efekty. A do tego bazując na produktach się lubi i bez liczenia kalorii czy męczące ssania z żołądki. 

» przejdź do wątku

ervestina




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 20.02.2023
Posty: 3


Ja uwielbiam koktajle w sezonie letnim, kiedy mamy wysyp lokalnych produktów. Zazwyczaj mieszam co akurat wpadnie - od malin i borówek po soczyste jabłka.
» przejdź do wątku

ervestina




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 20.02.2023
Posty: 3


Moje ulubione przekąski to mieszanka orzechów, krojone warzywa oraz smoothie. W zasadzie to w ciąży czy nie, zbyt dużo się nie zmienia, tyle, że może jednak większa motywacja, aby jeść zdrowiej. 
» przejdź do wątku

Fitpapu




Dołączyła: 17.02.2023
Posty: 3


Co pomaga w zdrowym odżywianiu? Mogę być nie do końca obiektywna, ale z naszego punktu widzenia, wielu osobom pomaga skorzystanie z cateringu dietetycznego. 

Dlaczego?

Ponieważ na samodzielne przygotowywanie zdrowego i urozmaiconego jedzenia nie mają na co dzień czasu. Nie mają wiedzy, i czasu aby ją zdobywać, wiedzy jak przygotowywać zbilansowane dania, jak ułożyć sobie dietę i jak wdrożyć dietę długotrwałą jako sposób odżywiania.

I wreszcie stosowanie diety pudełkowej pozwala ludziom, zacząć! Zacząć zdrowe odżywianie, zapoznanie się z potrawami, ze zmianą przyzwyczajeń. A dzięki 5 posiłkom rozłożonym w czasie, pozwala unikać podjadania, (np. słodkości i przekąsek) które często niweczą wszystkie starania. 

» przejdź do wątku
smaczny i zdrowy Catering Dietetyczny Śląsk - https://www.fitpapu.com/

Anna23




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 21.10.2022
Posty: 4

Ja uważam, że małymi kroczkami do celu! Warto wprowadzać do codziennej diety zdrowsze nawyki żywieniowe. Można zacząć od jedzenia więcej warzyw i owoców lub regularnego picia wody.
» przejdź do wątku

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

Znam to serum :) Jednak nie każdemu pasują sera olejowe, sama raczej unikam bo mojej skórze nie służą. Jednak moja mama np bardzo lubi.

 

Polubiłam natomiast kosmetyki z rokitnikiem. Warto jest wypróbowac

 

lekki krem do twarzy od Sylveco z rokitnikiem

 

naturalne mydło Hagi

 

jak i sól do kąpieli z rokitnikiem od Cztery Szpaki :)

» przejdź do wątku

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

Moim zdaniem niekoniecznie. W wielu przypadkach można zyskać zrozumienie, są jednak ludzie, którzy problemu nie rozumieją. W wielu przypadkach podchodzą do problemu anoreksji z lekceważeniem.

Moim zdaniem warto jest szukać pomocy psychologicznej -często dopiero terapia może pomóc w poradzeniu sobie z chorobą.

» przejdź do wątku

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

Mi bardzo pomogło ograniczenie słodyczy (i chipsów  ) i nabiału (to akurat przypadkiem, po prostu mleko i przetwory przestały mi aż tak smakować). A też męczyłam się z bolącymi podskórnymi zmianami.
Od siebie polecam również Loremvit na ładną cerę.

Suplement, który regularnie przyjmowany powinien poprawić wyglad twarzy.
» przejdź do wątku

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

 

Jestem fanka sałatek makaronowych, wrzucam przeróżne rzeczy, doprawiam do tego trochę oliwy , do tego przekąski czyli np owoce czy marchewka w słupki .

Herbatę i kawę również sobie robię w domu Mam dobrej jakości kubek termiczny tak więc nic mi nie stygnie (w przypadku kawy udało mi się zaoszczedzić dzięki temu naprawdę sporo kasy)

» przejdź do wątku

BogusiaW




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 07.02.2023
Posty: 3

ja ćwiczę w domu z Chodakowska, Mel C, czasami wychodzę na zajęcia fitness. Wtedy ubieram swoje legginsy sportowe Moove Wear i ćwiczę :D  
» przejdź do wątku

Marta_pw




Dołączyła: 04.02.2023
Posty: 1

Zapraszam do wzięcia udziału w ankiecie będącej częścią badań dotyczących wyglądu opakowania produktów codziennego użytku w sklepie internetowym.Ankieta skierowana jest do osób pełnoletnich kupujących produkty przez Internet. Jej wypełnienie jest dobrowolne i może zostać w dowolnym momencie przerwane.
Dane pozyskane w wyniku badania zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowych. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 12 minut.Link do ankiety: app.survgo.com/survey/survey/index/id/3903/ Z góry dziękuję za pomoc. Każda wypełniona ankieta jest dla mnie bardzo cenna. 
» przejdź do wątku

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

Ja tak mam, znika w momencie w którym odstawiam piwo, gluten, drożdże i produkty mleczne. Prawdopodobnie mam jakieś nietolerancję, nie mam na razie funduszy, żeby to sprawdzić, ale przy ćwiczeniach i wyeliminowaniu tych produktów nagle "oponka" znikała.
» przejdź do wątku

beberexa




Skąd: Poznań
Dołączyła: 01.02.2023
Posty: 1

Oj słabo polecać swoje własne produkty, zachwalając je, zatrudnijcie kogoś od PR 

 

» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7


Do ra doskonałe są kremy z tej linii In Good Hands z Bielendy
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7


Szczotkowanie także ale i do tego używam Olejku Busajna, super nawilza i ujedrnia skóre
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7


Na cellulit najlepszy jaki dla mnie jest Olejek Busajna, naturalny super ujedrnia i nawilza
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7

Na zmarszczki , cellulit i rozstępy doskonały jest Olejek Busajna
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7


Na rozstępy znakomity jest Olejek Busajna, nawilża i ujedrnia super
» przejdź do wątku

majeczkowna




Dołączyła: 29.01.2023
Posty: 7

Znakomita jest ta linia z Bielendy do pielegnacji twarzy, nawilżające lekkie kosmetyki z Blue Matcha
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Dieta przede wszystkim musi byc dopasowana odpowiednio do naszej budowy ciała, do naszego zapotrzebowania kalorycznego i tyle ;) Dlatego najpierw powinno sie wybrac do dietetyka. Jak się nie ma czasu na gotowanie to zamówić jakąś dietę pudełkową i tyle ;)
» przejdź do wątku

AngelikaOd




Dołączył: 28.03.2022
Posty: 12


Szczerze mówiąc, nigdy nie stosowałam peelingu kawowego, aczkolwiek miałam chłopaka dawno dawno temu, który go stosował... :D i jak mam być szczera to jakoś mnie nie przekonał ;) Natomiast uwielbiam peelingi solne, z gilnką, oliwką itd, coś co pięknie pachnie i równocześnie daje efekt. Jedna tylko uwaga, taki peeling czy to z granulkami czy enzymatyczny powinniśmy używać maksymalnie 1-2 razy w tygodniu i tyle. Do tego wszystkiego jak ktoś ma dojrzałą cerę to tez powinien wiedzieć jak o nią dbać
» przejdź do wątku

Aldabra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.01.2023
Posty: 9

Ja rozłożyłam dookoła krzaków karton (szare, duże kawałki) i obficie obsypałam zrębka drzewną. Ładnie trzyma wilgoć, nie przesycha i chwastów jest dużo mniej - plewiłam dwa razy w tym sezonie. Gleba jest wilgotna, także chwasty dużo lepiej się wyrywa ;)
» przejdź do wątku

Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14

Kochani.. Mam takie pytanie. Położyłam agrowloknine wokół borówek, porzeczki czerwonej, kiwi itd a co dać pod maliny i poziomki?  te owoce powiekszaja się, rozrastają, nie widzi mi się agrowloknina wokół nich... Chcę żeby rosły coraz więcej a jednocześnie nie chcę chwastów wokół nich... Jakieś pomysły? Może jest coś do podlania ziemi przeciw chwastom?
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1


Przy pielęgnacji skóry są 3 najważniejsze rzeczy. Pierwsze to oczywiście oczyszczanie skóry i to dokładne. Potem jest toznizowanie skóry, a potem nawilżanie i nieważne czy to jest skóra tłusta czy sucha czy normalna. Każda należy odpowiednio nawilżyć. Nie wolno doprowadzić do przesuszenia skóry bo wtedy dochodzi do nadprodukcji łoju itd.
» przejdź do wątku

pady




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 17


Polecam wieczorny trening. Powinniście szybko zauważyć zmianę. Tylko starajcie się systematycznie ćwiczyć. Krok po kroku będzie coraz lepiej. Najlepiej trenować kilka razy na tydzień - przyniesie to poprawę wagi, kondycji i ogólnie - formy. 
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Dietę na wrzody powinien układać dietetyk kliniczny. Na pewno nie żaden trener itd.
» przejdź do wątku

Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14

Wiele osób poleca tutaj zielony jęczmień. Ja brałam w tabletkach i faktycznie wtedy jakoś tak mam wrażenie woda się mniej zatrzymywała w ogranizmie i chudłam, ale ja też caly czas ćwiczę. Wiadomo jest wiele czynników, cięzko powiedzieć, że to albo tamto przez jeczmień albo skrzyp albo coś Myślę, czy nie wrócić do niego tym bardziej, że nie jest to drogi interes
» przejdź do wątku

Weronika




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 13.01.2023
Posty: 2

Cześć dziewczyny, znajduje na forum bardzo dużo fajnych polecajek żywieniowych. Postanowiłam, że podzielę się swoją. Od kiedy jestem w ciąży ciagle mam ochotę na coś słodkiego, nie chciałabym jest codziennie czekolad i różnych słodkich kuszących rzeczy. Ostatnio poruszyłam ten temat z moja znajoma, która jest już mama i stawia u sowich dzieci aby spożywały zdrowe produkty. Poleciła mi ciastka owsiane które zamówiła ze strony bababear.pl dla swoich dzieci. Nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałam ale z ciekawości zamówiłam. Ciastka okazały się strzałem w dziesiątkę, bardzo smaczne. Jeśli któraś z Was poszukiwałam czegoś zdrowego do podjadania to polecam bardzo dobry skład maja i są na prawdę bardzo dobre :) 
» przejdź do wątku
Humelt

Weronika




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 13.01.2023
Posty: 2

Dobrze 
» przejdź do wątku
Humelt

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Ja za pierwszym razem schudłam 6 kg. Potem znowu przytyłam jakieś 3 kg. Od lutego znowu dieta.
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Noo a jak ;) Ja właśnie tak robię. Bo nie mam sokowirówki, trzeć mi się zmieniaków nie chce więc placki robię przez wyciskarkę ;)
» przejdź do wątku

gawlikowaro




Skąd: Kraków
Dołączyła: 30.12.2022
Posty: 5


Placki ziemniaczane z wyciskarki? Pierwsze słyszę ;D
» przejdź do wątku

gawlikowaro




Skąd: Kraków
Dołączyła: 30.12.2022
Posty: 5

A biegunke podczas oczyszczania sie chlorella i spiruliną ktoś mial? 
» przejdź do wątku

gawlikowaro




Skąd: Kraków
Dołączyła: 30.12.2022
Posty: 5

Uwielbiam makarony :) 
» przejdź do wątku

monikaberaaa




Dołączył: 27.12.2022
Posty: 1

Po urodzeniu córki nie mogłam schudnąć przed dłuższy czas, co bardzo się odbiło na mojej pewności siebie. Mąż zmotywował mnie, żebyśmy przeszli razem na wspólną dietę i zaczęli się zdrowiej odżywiać, więc szukałam jakiegoś szkolenia z zakresu diet wspomagających odchudzanie. Taki kurs znalazłam w ofercie Polskiego Instytutu Dietetyki, z zakresu leczenia nadwagi i otyłości właśnie. Jednak człowiek posiadający wiedzę specjalistyczną w tym zakresie potrafi lepiej pod siebie ułożyć taką dietę i też zmobilizować się do działania. Oboje z mężem schudliśmy i lepiej się czujemy, uczymy też dzieci zdrowych nawyków.

» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



W sensie Dopplera ? Ja miałam przy podejrzeniu zakrzepicy.
» przejdź do wątku

aaabbb




Dołączył: 15.12.2022
Posty: 1

masakra!!!11!!
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Nutelle polecam zrobić samemu, niż kupować, która jest naspzikowana tłuszczem palmowym
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Dla mnie jest to zdecydowanie zmieszczenie się w starą sukienkę w miejsztm rozmiarze.
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Chętnie wypróbuję ten przepis ;)
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Wyciskarka- cudowna rzecz według mnie ;)  Nam się bardzo przydała, czy to do robienia soków czy do placków ziemniaczanych.
» przejdź do wątku

Karol76




Dołączył: 18.11.2022
Posty: 1

Co sądzicie o żywopłocie z tuj? Czy jest to dobry pomysł czy jest jakieś inne rozwiązanie na piękny żywopłot? Wiele osób sadzi tuje szmaragd, ale może znacie jakieś inne fajne krzewy :)
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Marina łuczenko i co jesszcze ?
» przejdź do wątku

maria0801




Dołączył: 15.11.2022
Posty: 1

A czy wykonywał ktoś usg, w celu sprawdzenia stanu żył i tętnic?
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Hej WIktoria ;) Co CIe tu sprowadza ?
» przejdź do wątku

Cheshir




Dołączyła: 22.10.2022
Posty: 2




Madziak0706 napisał/a:
A czy rejestracja w tej aplikacji jest darmowa?
Tak tak, rejestracja w aplikacji jest darmowa.
» przejdź do wątku

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1


Na pewno żadna zmiana nie może być gwałtowna, bo to zawsze przynosi odwrotny skutek od zamierzonego.
» przejdź do wątku

Madziak0706




Dołączyła: 09.07.2022
Posty: 4




Cheshir napisał/a:
Tak, jako osoba nagminnie umawiająca się na wizyty na ostatnią chwilę mogę śmiało potwierdzić, że w aplikacji MojeZdrowie24 nie ma z tym problemu. D 
A czy rejestracja w tej aplikacji jest darmowa?
» przejdź do wątku

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | . . . . | 180 |