Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   »

powrót
Wszystkie posty użytkownika Bodykox
Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja ogólnie nie przywiązuję wagi do indeksu glikemicznego i według mnie jest to ściema, do której nie warto jest się stosować. 
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



To zależy, myślę, że przynajmniej ze 4 razy w tygodniu. Niektórzy pewnie codziennie piją :)
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Aha, bym zapomniał. Warto wprowadzić spore ilości białka do diety, ponieważ w ten sposób będziesz mógł przybierać tkankę mięśniową a nie sam tłuszczyk :)
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



A jakie pH jest najbardziej odpowiednie. Podejrzewam, że całkiem inne niż dla skóry.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Dieta 1000 kcal jest skuteczna, bo nawet nic nie robiąc człowiek zużywa więcej kalorii. Z mojego punktu widzenia jest to jednak głodzenie się i dieta na kilka tygodni. Powinniśmy znaleźć taki sposób odżywiania, z którym będziemy w stanie wytrzymać do końca życia. 
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie przepadam za surową dietą. Kiedyś próbowałem, ale to niestety nie jest zbyt dobre dla mojego organizmu. 
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Osobiście najczęściej stosuje ryż brązowy, ale to pewnie dlatego że używam go w swojej codziennej diecie ;)
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Uzależnienie od piwa wcale nie musi oznaczać alkoholizmu. Po prostu jeżeli coś nam smakuje i sprawia, że czujemy się po tym dobrze to będziemy chcieli dalej pić. Problemem jest to, że w sytuacji gdy nie mamy dostępu do piwa to zaczynają się dziać cyrki. Trzeba rozróżnić pojęcie uzależnienia fizycznego i psychicznego. Nie zapominajmy, że o uzależnieniu mówi się z reguły wtedy, gdy jest tzw. efekt odstawienia. Jeżeli ktoś może przestać pić powiedzmy na tydzień to raczej alkoholikiem nie jest. 
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Pamiętajcie tylko, że woda też może zabić. Jeżeli wypije się jej za dużo to naprawdę można umrzeć - powstaje wtedy obrzęk mózgu, który sprawia, że krew gwałtownie odpływa z głowy i dochodzi najczęściej do ataku serca. Jest wiele takich przypadków więc nie przesadzajmy z piciem wody! 
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



W jaki sposób mieszanka owoców może poprawić stan organizmu o 180 stopni? Czy to nie przypadkiem sama wiara w to, że ten specyfik może zdziałać cuda? Umysł ludzki potrafi naprawdę wiele :)
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Tagiatelle z tuńczykiem
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Fajny pomysł. Jak widzi się inne osoby z podobnym problemem to można osiągnąć więcej. Jest też element rywalizacji i dzięki temu można tracić kilogramy znacznie szybciej. 
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie zawsze, ten środek co podałem wcześniej może być skuteczny. Zwłaszcza jeżeli ćwiczymy i pozostajemy aktywni na co dzień. 
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Od dawna marzy mi się własny pies. Niestety w przeszłości miałem alergię między innymi na sierść więc nie jestem pewien czy mógłbym go mieć :(
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie wydaje mi się żeby to działało, a jeśli tak to na pewno nie w tak krótkim czasie jak to ogłaszają. Moim zdaniem lepiej wziąć się za ćwiczenia i odpowiednią dietę
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Trzeba jeszcze dodać że jest zdecydowanie bardziej zdrowy od zwykłego białego cukru, więc jeśli ktoś całkiem nie jest w stanie odmówić sobie słodkiego to warto stosować ten właśnie rodzaj cukru
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Jak tylko wrócę z pracy to zabieram się do roboty! :D
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Próbowałem inny przepis na koktajl bananowy ale widzę że ten jest o wiele lepszy ;)
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ostatnio nie miałem całkowicie okazji na picie kawy i jakoś nie odczuwam specjalnie jej braku
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Śniadanie to najważniejszy posiłek, ale najczęściej to on sprawia problemy. Ja rano na przykład nie jestem w stanie jeść i niestety nic tego nie zmieni. 
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Zawsze wystawiam na stronach internetowych. Całkiem spory odzew jeżeli zdjęcia są w dobrej jakości i opis jest rozbudowany.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Ja ogólnie nie uważam, aby GI był dobrym wyznacznikiem przy odchudzaniu. W ogóle dla mnie to niezbyt dokłada metoda, którą trudno jest monitorować.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Natrafiłem na ten sklep internetowy (bodypak.pl/pl/) i jest tam kategoria spalacze tłuszczu .Do tej pory byłem nastawiony bardzo entuzjastycznie do odżywek dla kulturystów i sądziłem, że one działają. Więc chyba zaczynam się przekonywać, że być może są substancje, które mogą przyśpieszyć metabolizm (sądząc po tym jak szybko potrafią redukować tłuszcz po masie to coś w tym jest).
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Jak dla mnie to żaden z tych produktów nie może odchudzać sam w sobie. Na dodatek nie radzę jeść owoców codzienne, bo to też nie jest takie zdrowe jak się nam wydają. Jeżeli już je jemy to różne gatunki, a nie codziennie jabłko ;d
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Mi się wydaje, że uzależnienie od piwa nie jest fizyczne, ale raczej psychiczne. Co oznacza, że pijemy je, bo jest zimne, dobrze gasi pragnienie itd. Myślę, że można je odstawić dzięki samej woli. No chyba, że to już alkoholizm, ale tego po samym piwie bym się nie spodziewał.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Z dietą to zawsze jest trudna sprawa, bo każdy organizm jest inny, a wszyscy próbują stosować takie same diety, które znajdą gdzieś w internecie lub książce. Jak dla mnie to każdy musi sam stworzyć coś dla siebie, ale bazując na wiedzy o ludzkim metabolizmie.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie polecam stosowania żadnych "cudownych" środków typu gumy do żucia, plastry czy przestawiania się na e-papierosy. Najlepiej jest po prostu rzucić nałóg i radzić sobie z tego konsekwencjami. Najlepiej żeby dwa kolejne dni nie były dla nas ważne, może to być weekend czy coś. Jeżeli wytrzymamy te 48h to później będzie o wiele łatwiej.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Takie sytuacje się zdarzają chociaż nie uważam, żeby była to realna sytuacja. Przecież uszkodzenia mechaniczne nie podlegają reklamacji. No i powinien Ci zwrócić taką kasę jak była na Twoim paragonie, a nie kupować czegoś na super promocji. Dałaś się wyrolować jednym słowem...
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja sam nie sięgam po słodycze, ale jeżeli ktoś kupi i częstuje to nie mogę się wtedy oprzeć. Dlatego lepiej jeżeli się od nich izoluje, bo wtedy mnie do nich nie ciągnie.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Radzę porównać sobie ceny, bo ten sklep z suplementami jest znacznie tańszy.

Ogólnie doradzam stosowanie, ale rozsądnie i z umiarem. Oczywiście nie na własną rękę, a po konsultacji.

» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2





leonard napisał/a:
ja myslę o Islandii, widok zorzy polarnej to wystarczający powód żeby tam jechać ;)
Też mi się marzy :D
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Ogólnie zwiększyć kaloryczność potraw, ale mądrze. Ogólnie jeżeli nie chcesz, żeby poszło w brzuch to po prostu musisz zbudować tkankę mięśniową, bo tłuszcz nie wybiera miejsca, w którym się ma rozłożyć.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Smażone czy tłuste? Bo jest w tym pewna różnica.

Jeżeli tłuste to organizm może nie tolerować zbyt wiele tłuszczu. Tak już jest i tego nie da się zmienić jakąś dietą. Po prostu są osoby, które źle reagują na niektóre z produktów spożywczych. Coś na kształt uczulenia.

» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Kapsułkowe są wygodniejsze i przede wszystkim tanie. Dobry ekspres ciśnieniowy kosztuje niestety z 2000 tys. złotych. To już lepiej kupić kawiarkę porządną i w ten sposób zaparzać kawę.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Polecam ekspresy kapsułkowe. Na przykład Piccolo, bo jest mały i na dodatek wygląda nieźle w kuchni. A sama kawunia jest pyszna.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Ja zwykle ćwicze przed śniadaniem oraz zaraz przed pójściem spać. Do tego jeszcze na siłowni, ale to już wtedy kiedy po prostu mogę i mam wolne.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja używam ksylitol i wiele np kulturystów też. Więc myślę, że jak najbardziej skuteczne jest jego stosowanie.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Przede wszystkim nie możemy się poddawać, bo naprawdę jest warto. Sam nie miałem anoreksji, ale znam osoby, które przez to przeszły. Niestety jest to dość spory problem i wiem, że jest to poważna choroba, której wiele osób nie rozumie. Szukajcie ludzie wsparcia w bliskich, bo w ten sposób można z tego wyjść
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Witamy serdecznie cruella!

Też muszę popracować nad stosowaniem się do diety, bo z tym różnie niestety.

Pozdrawiam

» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Dzięki za przepis, dzisiaj mam zamiar go uskutecznić. Dam znać jak wyszło :)
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja lubię robić soki z wielu owoców np. rabarbar z jabłkiem, dodatkiem mięty i arbuza. Niestety to tylko podczas lata, bo w innych miesiącach trochę ciężko ze składnikami.

 Nie lubię natomiast marchwi więc niestety nie mogę jej używać w swoich koktajlach. Do tego dorzucam jescze białko w proszku, co by było pożywniejsze :)

» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



No, ale  w przypadku gwiazd trudno jest uwierzyć, że tak radykalne zmiany są możliwe do osiągnięcia przez pracę z trenerem personalnym czy też ze stosowania diety "zmieniającej rysy twarzy". Niestety celebryci mają nas za idiotów i myślą, że ciemny naród we wszystko uwierzy. Dla mnie nie ma nic gorszego niż takie ściemnianie...
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie sadze, że można schudnąć 5 kg w 5 dni. Na początku i tak schodzi woda z organizmu więc o realnym schudnięciu nie może być mowy. Przez samo odwodnienie możemy tyle spaść z wagi i to w ciągu dnia lub dwóch :)
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



A znacie jakieś sposoby, aby zabić jego posmak? Mi on nie przypadł do gustu i wyczuwam go w każdej potrawie.
» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Wyczyn godny podziwu, ale jak już wspomnieli wyżej - warto opisać coś więcej. Może jakieś zdjęcia sprzed i po metamorfozie? Takie coś zawsze motywuje do działania wiec dobrze jest się podzielić wszystkimi szczegółami.

 

Pozdrawiam

» przejdź do wątku
hardcorowo

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Chciałem wszystkich powitać bardzo serdecznie. Nazywam się Sebastian i trenuję fitness. Od trzech lat właściwie mieszkam na siłowni i sprawia mi to ogromną radość. Jak na razie mam problemy z odżywianiem, bo nie wiem tak naprawdę co powinienem jeść, aby ciągle rosnąć. Stąd moja rejestracja tutaj i mam nadzieję duża aktywność!
» przejdź do wątku
hardcorowo

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |   »