Dzisiaj jest: Piątek, 19.04.2024 Imieniny: Adolfa i Tymona



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

  | 1 | 2 |   »

powrót
Wszystkie posty użytkownika kika75
kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

Cell-Fusion C-Lifting -Zabieg kawiorowy-program naprawczy skóry przeciwzmarszczkowy i regenerujący dla osób poddanych dłuższemu działaniu promieni słonecznych dla skóry podrażnionej i wrażliwej wykonuje go salon futuro w wawie czy ktoś robił już taki zabieg i co o nim sądzicie?????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

Zabieg wyciszający wrażliwą skórę głowy. Regeneruje i naprawia strukturę włosa, oparty o działanie ultradźwięków taki zabieg w swojej ofercie ma salon fryzjerski futuro w wawie byłam na takim zabiegu pierwszy raz i widzę że włosy znacznie się poprawiły czy wy też robicie takie zabiegi po wakacjach aby włosy znowu były zdrowe i piękne.
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

neoderma -bio-peeling-głebokie złuszczanie nakórka działa na przebarwienia,rozszerzone pory,trądzik różowaty,blizny potrądzikowe wykonuje go salon futuro w wawie która z was robiła taki zabieg i jakie sa wasze wrażenia ??????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

nowa młodośc okolicy ust taki kosmetyk w swojej sprzedaży ma mary cohr wygładza
zmarszczki i nawilża okolice ust przez co usta są nawilżone a co za tym idzie pięknie wyglądają i zastanawiam się co wy robicie żeby wasze usta były piękne jakie wy macie sposoby ????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

Słoneczne Kapsułki z beta karoten z mary cohr czy ktoś z was takie coś używa podobno działa to super ale jakie jest wasze zdanie ??????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

czego uzywacie aby pięknie sie opalic na słońcu ???? ja używam krem mary cohr który chroni moja skóre przed złymi promieniami nadając cerze piękna opalenizne.
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

szukałam dobrego ekspresu do kawy bo ten co miałam poszedł do lamusa przeglądając oferty różnych firm znalazłam ekspres do kawy moccamaster który dzięki specjalnemu filtrowi i parzeniu robi pyszną kawę i ta kawa pita w ilości 3-5 fliżanek dziennie jest bardzo zdrowa.kupiłam ten ekspres i codzienie z męzem pijemy tą kawę .jaką wy pijecie kawę ????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

ja szczególnie z piętami miałam problem po ciąży strasznie mi pękały stosowałam domowe sposoby ale nie pomagała więc poszłąm do salonu futuro w wawie gdzie zrobiłąm zabieg na stopy po jakims czasie przestały pekać a teraz profilaktycznie biore witaminy i smaruje żelem łagodzącym z mary cohr który nawilża stopy.
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

będąc na depilacji laserowej w salonie futuro w warszawie czytałam że ten salon wykonuje zabieg czekoladowy na ciało ma on działanie relaksujące czy ktoś z was robił sobie taki zabieg???
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

różne są sposoby na piękną opaloną cerę w salonie futuro w warszawie stosuja opalanie natryskowe i właśnie się zastanawiam czy to działa czy jest to możliwe że po jednym takim zabiegu widać efekty ?????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

za tydzień wybieram się do salonu kosmetycznego mary cohr -futuro w warszawie na pierwszy zabieg depilacje laserową na wąsik moja siostra z tego korzysta i jest zadowolona a czy ktoś już z w was korzystam z takiego zabiegu piszcie jak to jest????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

cellulit zmora wszystkich kobiet ja ćwicze stosuje diete 1000 calorii i stosuje koncentrat wyszczuplający na noc mary cohr...efekty są ale ale mnóstwo wyrzeczeń mnie to kosztuje co wy robicie by pozbyć się celulitusu i co stosujecie by wasze ciało było piękne???????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

po odchudzaniu na nogach pojawiły mi się rozstępy zaczęłam używać krem na rozstępy z mary cohr smaruje rano i wieczorem są one mniej widoczne a nowe już nie powstają co wy robicie z rozstępami macie jakieś sprawdzone sposoby????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

salon kosmetyczny futuro w warszawie do którego chodzę oferuje zabieg fale radiowe -efekt odmładzania czy ktoś już z was miał taki zabieg i co wy o nim sądzicie?????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

cellulit zmora wszystkich kobiet ja ćwicze stosuje diete 1000 calorii i stosuje koncentrat wyszczuplający na noc mary cohr...efekty są ale ale mnóstwo wyrzeczeń mnie to kosztuje co wy robicie by pozbyć się celulitusu i co stosujecie by wasze ciało było piękne???????
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki balsam,krem,tusz jakie są wasze na co zwracacie uwagę cena,jakość;reklama,wydajnośc ,....itp
ja ostanio bardzo polubiłam kosmetyki mary cohr nie cena nie reklama lecz jakość,wydajność a przede wszystkim rezultat przekonało mnie do używania tych kosmetyków a nie innych
» przejdź do wątku

kika75




Dołączyła: 14.05.2010
Posty: 67

to zabieg na skórę twarzy robiłam go dwa miesiące temu w salonie kosmetycznym futuro w warszawie korzystają tam z moich ulubionych kosmetyków mary cohr ja jestem tym zabiegiem zachwycona skóra gładka i taka świeża i będąc w tym salonie mnóstwo osób przychodziło się pytać o ten zabieg czy wy też chodzicie na taki zabieg i jakie są wasze odczucia...????
» przejdź do wątku

  | 1 | 2 |   »