Dzisiaj jest: Czwartek, 25.04.2024 Imieniny: Marka i Jarosława



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

  | 1 | 2 |   »

powrót
Wszystkie posty użytkownika Barbraa59
Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61

Uwielbiam masło orzechowe, jednak mam za słaby blender by robić je sama w domu., Kupuje to z sante czy z lidla, ma ponad 90 % orzechów ale też i cukier i olej palmowy,. Myślicie że bardzo zle wpływa to na moje zdrowie? Wiem, że primavika robi bez soli i cukru, ale takie w ogóle mi nie podchodzi :(
» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


To i to kiepskie :( Myślę jednak, że więcej chemii w liptonie. Nie pij tego - sam sobie zrób wodę smakową: np mrożone maliny, cytryna, woda i miód.
» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


uwielbiam kiełki, do tego stopnia, że zamówiłam sobie własnie kiełkownicę. Odkąd zaczęłam jeść warzywa, kiełki i zdrowe tłuszcze czuję się naprawdę świetnie :)
» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Ja piję około 2 kubków, myslę, że nie wypłukuję mi aż tak bardzo magnezu.
» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61

Bez tłuszczu, bez cukru! pyszne i proste!

1 szklanka płatków owsianych

2 banany

8 daktyli namoczonych w około 150 ml wody

szczypta cynamonu

Zmiksować banany i daktyle z wodą, dodać płatki,cynamon. Uformować ciasto łyżką na małe ciasteczka. Wymieszać - piec około 15 min w 180 stopniach. 

» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61

Byl taki czas, około 2 lat temu, że zewsząd można było usłyszeć propagandowe nawoływanie do picia wody z kranu. Z jednej strony czemu by nie zacząć pić, a z drugiej ....no nie wiem. Pijecie wodę prosto z kranu?
» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Są smaczne i zdrowe, problem w tym , że często zawierają cukier. Gdzieś widziałam domowe sposoby na sok z aloesu :)
» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Witajcie wszyscy! Jestem Basia, od kilku miesięcy przeszłam na dobrą i zdrową stronę mocy. za mną 13 kg :)
» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


tagalog napisał/a:
Jestem leniwa, a tak naprawdę zapracowana. Nie mam czasu na zabiegi, kosmetyczki i kupowanie ciągle nowych mazideł. Mam wrażliwą, sucha w okresie grzewczym skórę. Co możecie poradzić mi, aby jej kondycja się polepszyła? Ale ostrzegam, nie będę siedzieć ciągle w łazience.

 

 Umów się do lekarza. Ja byłam w klinice http://www.medycynadab.pl/ mają tam naprawdę dobra poradnię dermatologiczną. Po kilku zabiegach twarz jaśniejsza, pełniejsza i młodsza o kilka lat. Pozdrawiam :D

» przejdź do wątku

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61

Polecam dobrego dietetyka 

 rankinglekarzy.pl/lekarz/malgorzata-kurs,172643/dietetyk/gdansk/

» przejdź do wątku

  | 1 | 2 |   »