Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Kalorie


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

obliczanie kaloryczności potraw

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Nie jest najważniejsza. Chodzi o dobrze zbilansowaną dietę. I jak już ktoś tu napisał kaloria kalorii nie jest równa ;]

cyki005




Dołączyła: 17.06.2015
Posty: 2


Tylko dlaczego te dobre kalorie są zazwycaj niesmaczne?

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24





cyki005 napisał/a:
Tylko dlaczego te dobre kalorie są zazwycaj niesmaczne?
Bo zazwyczaj mają mało węglowodanów prostych i składników wzmacniających smak i zapach.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


najlepiej to iscc do dietetyka i doradzi :)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

kamilaimila




Dołączyła: 17.05.2016
Posty: 5

Liczenie kalorii na początku odchudzania pochłaniało mi dużo czasu, bo wszystko pojedynczo googlowałam. Z racji tego, że mnie to mega męczyło wydrukowałam sobie ściągę. bez niej to byłabym w lesie. biomedical.pl/dieta-i-odzywianie/zobacz-ile-kalorii-ma-to-co-jesz-385.html Wszystko dokładnie podane ile co ma kalorii i duża ilość produktów.Tabela jest tak dokładna, że są nawet obliczone kalorie dla poszczególnych smaków likierów, hehe :)
Kamila

dariopez




Dołączył: 09.12.2016
Posty: 3


Po prostu dodajesz... Jedyne co się zmienia w zależności czy smażysz czy gotujesz to wartości odzywcze. Inne znikają inne się zmniejszają czy na odwrót.

Figon554




Dołączyła: 28.12.2020
Posty: 22

nie ma czegoś takiego. Usmażone mięso jest tak samo kaloryczne jak to nie usmażone 

Olga521




Skąd: Warszawa
Dołączył: 09.09.2021
Posty: 2

Żeby mieć pewność, że dobrze wyliczam kalorie, korzystam z odpowiednich aplikacji, dzięki którym kontroluję ich ilość. Korzystam też ze spalaczy hamujących apetyt, dzięki czemu nie przekraczam swojej dziennej dawki. 

Paluuulina




Dołączył: 07.10.2021
Posty: 18


kaloria kalorii nie równa? Dlaczego?

  | 1 | 2 | 3 |   »