Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Co pomaga w zdrowym odzywianiu ?

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Dokładnie. Sama od jakiegoś czasu staram sie kupować jedzenie świadomie.Zawsze zaglądam na tył opakowania i sprawdzam co zaweirea dane jedzenie. O dziwo niektóre produkty fit mogą byc bardoz tuczące i zawierać wiele składników, które na pewno nie powinny się w nich znajdować.... Nie jestem jednak tak bardzo przeciwna suplementom bo niektóre naprawdę pomagaja w schudnięciu. Sugeruję jednak poczytać sobie o tym jak wybrać dobre suplementy: fitwatch.pl/wybrac-skuteczne-tabletki-suplementy-odchudzanie/

wojtasek1612




Dołączył: 14.06.2017
Posty: 1


Ja osobiście żadnych suplementów nie stosuje chociaż mam znajomych, którzy regularnie coś przyjmują głównie na odchudzanie i są zadowoleni. Mnie bardzo pomogły świeże soki i zielone koktajle podczas diety. Niestety do tego potrzebny jest dobry sprzęt, które swoje też kosztuje.

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Suplementy swoja drogą, natomiast w zdrowym odżywianiu podstawowa sprawa to dobór jak najlepszych składników i produktów na których zawsze powinniśmy bazować podczas naszej diety.
Imbryczek.net.pl

pola346




Dołączyła: 25.09.2017
Posty: 6


Mi pomaga notowanie tego co jem - mam wtedy nad tym większą kontrolę. No i tabliczka czekolady niezbyt dobrze wygląda na tej liście ;)

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29

Dołączam się do pytania. Obecnie rynek "zdrowej żywności" wydaje mi się nieszczególnie kontrolowany, co skutkuje wieloma kwiatkami w postaci marek, które reklamują się jako eko, a ostatecznie okazują się niezdrowym świństwem. Naprawdę można się czasem nadziać, niestety:/
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

Mariola1976




Dołączyła: 02.10.2017
Posty: 3

Bardzo ważne przy diecie ( dieta, jako sposób odżywiania się ), to:

- regularność posiłków ( godzin lub odstępów pomiędzy )

- zbilansowanie diety ( jedzenie PRAWIE wszystkiego w małych ilościach )

- zapewnieniu odpowiedniej ilości białka

- oraz, a może przede wszystkim AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA ( nie chodzi, aby biegać maratony, ale wystarczy nawet szybki spacer przez 45-60 min ).

Popatrzcie, jak można szybko schudnąć. Ten facet pomyślał, wziął się i chudnie, a w zasadzie je więcej niż ja.

youtube.com/watch?v=A_8Gf88Khf8&list=PLKELokrHVsfKK_pBCVyiiaju5LIx8XCXm&index=10

 


Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Wiesz jak wybierać te produkty które faktycznie są zdrowe i bogate w składniki odżywcze? Zwracaj uwagę na skład zanim zdecydujesz się kupić oraz na opinię o danym sklepie, to daje Ci pewność tego co jesz, nie będzie to zupełnie anonimowe źródło.

KamilKamil




Dołączył: 23.01.2018
Posty: 9

A ja myślę, że nieoceniona jest pomoc specjalisty. Ja korzystam z usług dietetyczki i jestem mega zadowolona, zmotywowana i odchudzona ;) Sama bym w życiu nie doszła do takich efektów :)
https://lepszytrener.pl/trening-personalny

agacia24




Dołączył: 30.01.2018
Posty: 4

To jest prawda, że jedzenie w pracy wystawia na pokuszenie, zwłaszcza jak cały dział zamawia pizzę czy burgera. ;-) Wiadomo, że gdy od czasu do czasu się ulegnie i zje coś niezdrowego to świat się nie zawali, ale lepiej jednak do pracy przynosić coś przygotowanego samodzielnie. U mnie pozytywną zmianę wprowadził nowy blender. Nutribullet600W. Odkąd go kupiłam to zdecydowanie częściej przynoszę coś do pracy. Po prostu łatwiej mi pewne rzeczy przygotować, bo ten blender zastępuje mi 10 różnych innych sprzętów. -PZdecydowanie bardziej chce mi się coś pichcić i przynajmniej mam pewność co jem. -)

agacia24




Dołączył: 30.01.2018
Posty: 4

Tak w ogóle to uważam, że podstawą zdrowego odżywiania jest zasada "wiem co jem" i unikanie przetworzonych produktów. Niestety trzeba się bardzo pilnować już na etapie robienia zakupów. Czasami w sklepach jest jedna wielka chemia i to jest najgorsze.


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |