Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki


  | 1 | 2 | 3 | 4 |   »

powrót

Herbata zielona

Kitty




Dołączyła: 26.11.2012
Posty: 6

zielona herbata bardzo sprzyja odchudzaniu, tu jest to ładnie opisane: 40na40.blogspot.com/search/label/wspomagacze

TeaDrinker




Dołączyła: 08.03.2011
Posty: 4


Tutaj: kawa-czy-herbata.pl/Zielona-herbata-a-odchudzanie-cinfo-pol-16.html jest też artykuł o odchudzaniu i zielonej herbacie.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


ja lubie zielona herbate ale tez czerwona jest niczego sobie :)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

fitmarlena




Dołączyła: 16.01.2016
Posty: 10


Uwielbiam zieloną herbatę, pije 1 filiżankę dziennie, tylko od pewnego czasu mam wrażenie ze wysusza mi śluzówkę. -,-

Leila




Dołączyła: 15.02.2016
Posty: 10




spacefly napisał/a:
Czy herbata zielona jest rzeczywiście aż tak zdrowa jak tu piszą?:
faceci.com.pl/subskrypcja26.html
Ile dziennie jej można pić? Czy kofeiny w herbacie zielonej jest na tyle mało, że kilka szklanek dziennie nie zabije dużej ilości witamin w organizmie?
jest bardzo zdrowa ale należy ją pić rozważnie, wszystko w nadmiarze niestety bardziej szkodzi niż pomaga ;)

zinio74




Dołączył: 01.12.2016
Posty: 14

z ta herbata to tak podobno nie do konca. Posrod herbat to najzdrowsza jest biala bo najwczesniej zbierana. Im herbata starsza tym wiecej ma w sobie fluoru ktory wyciaga z gleby.
Jeśli człowiek szczerze chce wieść prawe życie, najpierw musi wyrzec się jedzenia żywności pochodzenia zwierzęcego.

~~ Lew Tołstoj

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Każda z odmian herbaty jest w stanie pomóc w rożnych przypadkach. Ja bardzo lubię różne odmiany, nie tylko herbatę zieloną. :)
hardcorowo

Amelia47




Dołączyła: 27.05.2020
Posty: 2


Ja kiedyś też czułam wstręt do zielonej herbaty. Już sam zapach mnie do niej zniechęcał. Rok temu się przełamałam i teraz nie wyobrażam sobie dnia bez zielonej herbaty :) dużym plusem jest to, że pomaga przy odchudzaniu :)
Mońki- producent tradycyjnych serów.

  | 1 | 2 | 3 | 4 |   »