Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Różne informacje o odżywianiu, newsy, ciekawostki


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   »

powrót

Co pomaga w zdrowym odzywianiu ?

Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14

Wiele osób poleca tutaj zielony jęczmień. Ja brałam w tabletkach i faktycznie wtedy jakoś tak mam wrażenie woda się mniej zatrzymywała w ogranizmie i chudłam, ale ja też caly czas ćwiczę. Wiadomo jest wiele czynników, cięzko powiedzieć, że to albo tamto przez jeczmień albo skrzyp albo coś Myślę, czy nie wrócić do niego tym bardziej, że nie jest to drogi interes

Anna23




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 21.10.2022
Posty: 4

Ja uważam, że małymi kroczkami do celu! Warto wprowadzać do codziennej diety zdrowsze nawyki żywieniowe. Można zacząć od jedzenia więcej warzyw i owoców lub regularnego picia wody.

Fitpapu




Dołączyła: 17.02.2023
Posty: 2


Co pomaga w zdrowym odżywianiu? Mogę być nie do końca obiektywna, ale z naszego punktu widzenia, wielu osobom pomaga skorzystanie z cateringu dietetycznego. 

Dlaczego?

Ponieważ na samodzielne przygotowywanie zdrowego i urozmaiconego jedzenia nie mają na co dzień czasu. Nie mają wiedzy, i czasu aby ją zdobywać, wiedzy jak przygotowywać zbilansowane dania, jak ułożyć sobie dietę i jak wdrożyć dietę długotrwałą jako sposób odżywiania.

I wreszcie stosowanie diety pudełkowej pozwala ludziom, zacząć! Zacząć zdrowe odżywianie, zapoznanie się z potrawami, ze zmianą przyzwyczajeń. A dzięki 5 posiłkom rozłożonym w czasie, pozwala unikać podjadania, (np. słodkości i przekąsek) które często niweczą wszystkie starania. 

smaczny i zdrowy Catering Dietetyczny Śląsk - https://www.fitpapu.com/

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |   »