Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Składniki żywności


  | 1 | 2 | 3 | 4 |   »

powrót

Jaki najlepszy preparat wielowitaminowy ?

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Wiecie jaki jest najlepszy preparat? Zdrowe odżywianie się na co dzień. Jedzenie dużej ilości owoców i warzyw, które są źródłem naturalnych witamin. Witaminy takie o wiele lepiej wchłaniają sie niż te zawarte w tabletkach....

Proponowalabym również poczytać sobie o oleju konopnym, który ma bardzo dobre działanie na organizm: konopnymarket.pl/Olej-konopny-CBD

Olej CBD zawiera liczne olejki eteryczne oraz bogactwo witamin i składników mineralnych m.in.: witaminy E, B1, B2, K, fosfor, magnez, potas, sód, 

Jest źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych

Udowodniono naukowo, że CBD jest skuteczne w terapii chorób Parkinsona, Alzheimera, cukrzycy, astmie, reumatyzmie, padaczce, stwardnieniu rozsianym, białaczce i depresji 


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Coraz więcej się o tym słyszy. Ciekawi mnie czy to tylko chwyt marketingowy czy rzeczywiście działa
hardcorowo

twome




Dołączył: 29.06.2018
Posty: 3


Ja już od jakiegoś czasu łykam multiwitaminowe żelki Nordic Berries od Nordic Naturals.

Najpierw kupiłem dzieciakom ale zacząłem im podjadać i teraz zawsze kupuje też dla siebie i żony :) 

Przede wszystkim nie zawierają żelatyny, glutenu i sztucznych barwników oraz aromatów a na tym punkcie jestem mocno wyczulony :P


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



I czuć różnicę rzeczywiście?
hardcorowo

  | 1 | 2 | 3 | 4 |   »