Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Zdrowe i smaczne przepisy kulinarne


  | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

Błyskawiczne, zdrowe i smaczne śniadanie

paleo




Dołączył: 17.06.2017
Posty: 11

a ja uwielbiam owsiankę własnie na zimno. Zabieram sobie do pracy w słoiku na lunch i jest mega. Robię dokładnie tak jak napisał @mariusz225 uwielbiam te kulki! :) dodaję do niej bakalie i wiórki kokosowe wg przepisu w którym zakochałam sie jakieś pół roku temu plus oczywiście teraz świeże truskawki :) smakuje genialnie!


Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


Podaję przepis na błyskawiczną i najłatwiejszą pastę na świecie helio.pl/blog/przepisy/pasta-jajeczna-z-kokosem  Do tego dokładam sobie sałatę, posypuję szczypiorkiem i jedzonko, że palce lizać,-P  


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Z kokosem nigdy nie próbowałem :P będzie trzeba zrobić przez weekend
hardcorowo

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Nigdy jakoś nie mogłam sie przeonać do owsianki na zimno. Lubię na ciepło. Koniecznie z bananem. Ostatnio jednak trochę mi się znudziła, bo ileż można to tylko tę owsiankę jeść ( na przemian z kanapkami na śniadanie).

Jak mam czas , szczególnie na weekendy trochę sobie eksperymentuję. Uwielbiam na przykłąd naleśniki, ale w wersji na słono. Czyli ze szpinakiem )

Ewentualnie z fetą


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Możesz podrzucić przepis, chętnie spróbuję ;)
hardcorowo

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Świetne pomysły na te dania, jak najbardziej. Jak widać możliwości jest naprawdę wiele. Ja mogę jeszcze podrzucić coś od siebie, choć może to będzie trochę nietypowe. Wszyscy słyszeli o zamawianiu jedzenia, ale co gdyby zamówić danie, które potem samemu się przygotuje? Chodzi mi o mrchef.pl/pytania_i_odpowiedzi , gdzie można wybrać danie z menu, a potem przywożą wszystkie składniki do niego, razem z przepisem i filmem instruktażowym.

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29

Ja tam wolę śniadania na słodko, najbardziej mnie rozbudzają :) Piekę np. jabłecznik (byle nie za słodki, żeby rano nie zemdliło!) i mam na kilka dni. Do tego mocna czarna i jestem rozbudzona :)
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja lubię takie śniadania ale w weekendy, gdy mam wolne ;D
hardcorowo

jacek55




Dołączył: 08.09.2017
Posty: 3

Ja uwielbiam na śniadanie owsiankę, np. z prażonym jabłkiem i cynamonem, z suszonymi śliwkami, figami, morelami itp. , Z gruszką lub z mandarynką albo bananami. Do płatków możecie dodawać co wam się podoba, w zależności od upodobań. Poleca :-) 
drzewka i krzewy

https://drzeweczkaa.sklepna5.pl/

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29


Ja preferuje śniadania na słodko, mnie najbardziej własnie takie pobudzają. Ale wiadomo, nikt nie pogardzi jajecznicą z warzywami :) 
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

  | 1 | 2 | 3 | 4 |