Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Zdrowe i smaczne przepisy kulinarne


  | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

Błyskawiczne, zdrowe i smaczne śniadanie

Aromatika




Dołączyła: 23.10.2017
Posty: 13


Grunt to pożywne i bogate w wiele witamin śniadanie, które jak wiadomo jest również podstawą całego dnia. Akurat chętnie pomożemy pod kątem dobru odpowiednich składników, poniekąd tym zajmujemy się na co dzień :)

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Ja też nie mam czasu robić rano śniadania. Zjeść szybko owszem, ale robić np. omlety czy koktajle to już ciężko. Przez jakiś czas kiedyś robiłam rano owsiankę, ale jednak to też chwilkę zajmuje. Nigdy nie robiłam za to śniadania dzień wcześniej i zaintrygowała mnie ta owsianka na zimno. Myślę, że spróbuję. Teraz akurat w sklepach jeszcze więcej bakalii, orzechów, śliwek suszonych no bo idą święta :)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Koktajl się dosyć szybko robi :D Dobry mikser i śniadanie gotowe w 30 sek ;)
hardcorowo

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42

-> kawałek ciemnego chleba z sałatą/pomidorem/czymś takim

-> jogurt naturalny (te smakowe zwykle mają sporo konserwantów)

-> jajko na twardo/miękko 

-> koktajl (można zrobić samemu, w necie jest pełno prostych przepisów, koktajl niekoniecznie musi być wymyślny - tu masz proste przepisy - piwniczanka.pl/zdrowekoktajle/)

Ja zwykle robię któreś z tych. Chociaż czasem pozwalam sobie na jajecznicę albo tosta, ale to wiadomo, zdrowe nie jest;)


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Co? Jajecznica nie jest zdrowa? :D od kiedy?
hardcorowo

bona




Dołączyła: 22.10.2017
Posty: 6


Brzmi pysznie, będę próbować ;)

Wład




Dołączył: 30.01.2018
Posty: 1

Bardzo ciekawy temat ze śniadaniem. Ostatnio trafiłem na PŁASKURKĘ, obczaiłem temat - jest spoko! Polecam spróbować!

Właśnie swoją inspirację na ten przepis znalazłem u tego gościa:

 youtube.com/watch?v=P1bnI6jC6uo

 

Władek

zofiakaluzny




Dołączyła: 09.04.2018
Posty: 7


Ja lubię na słodko śniadania :) Teraz kiedy zaczyna się sezon na dobre i świeże owoce na szczęście. Więc daję jogurt naturalny do tego ręcznie robione musli i cały smak dopieszczam konfiturą czekoladowo-śliwkową od Eterno - przepyszna jest. Do tego daję czasem bakalie i obowiązkowo pomarańczę, bo czekolada lubi pomarańczę. 

freedams




Dołączył: 07.06.2018
Posty: 1


Ja polecam jogurtowe placuszki z mąki orkiszowej z borówkami amerykańskimi. Lekkie i szybkie do wykonania.


monika.wilkowska22




Dołączył: 24.10.2018
Posty: 2


zdrowe i smaczne, to coś dla mnie, ja wybieram jogurt naturalny ze świeżymi owocami, a jak owoców zabraknie to w jogurcie ląduje łyżka zdrowego dżemu od ukochanej babci ;)

  | 1 | 2 | 3 | 4 |