Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Fitness


«   | 1 | 2 |  

powrót

pasy wyszczuplające

Myszka




Skąd: Kalisz
Dołączyła: 22.12.2008
Posty: 11

Co sądzicie o reklamowanych w tv marketach pasach wyszczuplających ? Pytam z ciekawości o opinie na ich temat

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Szczerze mówiąc to nigdy nie miałem, z nimi do czynienia,wiec nic nie mogę powiedzieć. Pamietaj,że sam pas nic nie da,jeżeli chcesz schudnąć to ważna jest również dieta i wysiłek fizyczny.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Większość pasów powinno się zakładać na 15-30 minut dziennie. Zakładanie pasa wyszczuplającego na dłużej niż jest w instrukcji nie przyspiesza całego procesu.

Zazwyczaj reklama mówi, że na efekty trzeba czekać kilka tygodni. Niestety, w większości przypadków potrzeba raczej kilku miesięcy. Ciągle pamiętamy, że efekty to napięcie mięśni i ich wyrobienie, a nie spalanie nadmiaru tkanki tłuszczowej!

Rodzaje pasów wyszczuplających

Pasy wyszczuplające mogą mieć różne odmiany i działanie, oto kilka możliwości:

  • Pasy wibrujące ze zmienną szybkością, które pobudzają mięśnie brzucha.
  • Pasy zwiększające pocenie podczas ćwiczeń, co wpływa na obniżenie wagi.
  • Pasy z dodatkowym "ogrzewaniem", które jeszcze bardziej zwiększają pocenie.
  • Pasy zakładane do ćwiczeń, usztywniające kręgosłup aby go nie przeciążać.

Pas wyszczuplający może dodatkowo mieć dołączony plan ćwiczeń i diety, chociaż niektóre mają wyszczuplać bez dodatkowej "pomocy" z twojej strony.

Jeśli decydujesz się na zakup pasa wyszczuplającego, dobierz go do twoich celów. Jeśli chcesz korzystać z niego w trakcie ćwiczeń, wybierz model do tego przeznaczony. Jeśli chcesz tylko nosić pas bez ćwiczenia, rozejrzyj się za specjalnymi modelami tego typu.

Dowiedz się dokładnie o gwarancjach i zwrotach w przypadku, jeśli nie będziesz zadowolona z jego działania. Bardzo niewiele osób otrzymuje takie rezultaty, na jakie liczyła, szczególnie jeśli nie próbowały dodatkowo "pomóc" pasowi w drodze ku płaskiemu brzuchowi.

cofnąć się by wziąć rozbieg

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

Bardzo często kupno pasa wyszczuplającego działa jako mobilizacja do regularnego ćwiczenia i rozpoczęcia odchudzania "na poważnie". Wtedy, jako dodatek do zdrowej diety i aktywności fizycznej - przynosi zamierzone efekty. Jeśli już ćwiczysz regularnie, pas wyszczuplający może pomóc ci szybciej osiągnąć wygląd wysportowanego, płaskiego brzucha o jakim marzysz.

Pamiętaj, zawsze stosuj się do zaleceń zawartych na ulotce czy opakowaniu. Pasy wyszczuplające zawierające dodatkowe "ogrzewanie" może spowodować poparzenia na skórze jeśli nie używamy ich zgodnie z przeznaczeniem.

cofnąć się by wziąć rozbieg

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


a to w ogoóle działa? ktoś szczuplał od tego?
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Nie wydaje mi się żeby to działało, a jeśli tak to na pewno nie w tak krótkim czasie jak to ogłaszają. Moim zdaniem lepiej wziąć się za ćwiczenia i odpowiednią dietę
hardcorowo

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84





Bodykox napisał/a:
Nie wydaje mi się żeby to działało, a jeśli tak to na pewno nie w tak krótkim czasie jak to ogłaszają. Moim zdaniem lepiej wziąć się za ćwiczenia i odpowiednią dietę
Ja też uważam, że to nie działa. Słyszałem o ludziach którzy dietą i ćwiczeniami schudli, ale żeby osiągnęli takie rezultaty dzięki pasowi to nie .

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Jak dla mnie takie pasy to jedynie ściema i próba wyłudzenia pieniędzy. Jak coś takiego może działać? To coś dla osób, które szukają drogi na skróty. 
hardcorowo

Minion




Dołączył: 01.09.2015
Posty: 6

Przepisy: 41





Bodykox napisał/a:
Jak dla mnie takie pasy to jedynie ściema i próba wyłudzenia pieniędzy. Jak coś takiego może działać? To coś dla osób, które szukają drogi na skróty.
W pełni się z tobą zgadzam.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Dobrze, że są jeszcze ludzie rozsądni ;)
hardcorowo

«   | 1 | 2 |